Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane!

0
Ostukorv Ostukorv on tühi

Somat nõudepesumasina kapslid Excellence (Doy) 48 caps

Somat nõudepesumasina kapslid Excellence (Doy) 48 caps

29,49 €
Kaubamärk: SOMAT
Tootekood: 7328631
EAN: 9000101576191
Kohaletoimetamine kogu Eestis kuni 3 tööpäeva jooksul
Küsi toote kohta
Kiire ja turvaline internetimakse

Somat Excellence 4-in-1 nõudepesumasina kapslid täiusliku puhtuse ja sära saavutamiseks isegi madalatel temperatuuridel ökorežiimis ja lühikeste nõudepesutsüklitega.Koostisosad 5-15% polükarboksülaate, hapnikupõhine valgendi, fosfonaadid, <5% mitteioonsed pindaktiivsed ained; ensüümid, maitseained (limoneen)Kasutusjuhend Enne kasutamist tutvuda etiketil oleva infoga.Ohutus Hoidke lastele kättesaamatus kohas. Vältige kokkupuudet silmade, naha ja riietega. Kui see juhtub, pöörduge kohe arsti poole ja hoidke toote pakend või silt käepärast.Pilt on illustreeriv, toote tegelik välimus võib erineda. Tootekirjeldus on üldise iseloomuga ning võib erineda tootepakendil olevast teabest.

Koostisosad

5 - 15 % polükarboksülaate, hapnikupõhiseid pleegitusaineid, fosfonaate; < 5 % mitteioonseid pinadaktiivseid aineid; lõhnaained (Limonene), ensüümid.

Säilitustingimused

Hoida kuivas kohas temparatuuril +5 °C kuni +40 °C.

Kasutusjuhend

Kasutamine. 1. Täitke nõudepesumasin. 2. Vees lahustuvat ümbrist ei ole vaja kapslilt eemaldada, sest see lahustub loputustsüklis täielikult. 3. Pange eeldoseeritud nõudepesumasina kapsel otse nõudepesumasina doseerimiskambrisse. 4. Ärge pange nõudepesumasina kapslit söögiriistade korvi ega nõudepesumasina soola doseerimiskasti. 5. Käivitage täidetud nõudepesumasin soovitud tsükliga. Doseerimine: lihtsalt kasutatavad nõudepesumasina kapslid on eeldoseeritud 1 kapslile pesutsükli kohta. Soovitused. Säästke Somati abil vett ja energiat! Valige madala temperatuuriga lühike tsükkel kergelt määrdunud nõude jaoks ja madala temperatuuriga ökotsükkel tavalise nõudepesu jaoks. Somati nõudepesuvahendi koostised on spetsiaalselt loodud raskesti eemaldatavate toidujääkide lahustamiseks madala temperatuuriga vees ja lühikeses või ökotsüklis. Säästke vett ja kuni 20% energiat*, valides madala temperatuuri ja lühikesed ökotsüklid, tagades samal ajal täiusliku puhtuse ja veatu läike!

Ohutus

Hoiatus. Põhjustab tugevat silmade ärritust. Sisaldab Subtilisiin. Võib esile kutsuda allergilise reaktsiooni. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Kanda kaitseprille. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Kui silmade ärritus ei möödu: pöörduda arsti poole.

Pilt on illustreeriv, toote tegelik välimus võib erineda. Tootekirjeldus on üldise iseloomuga ning võib erineda tootepakendil olevast teabest.

Tooteinfo:
Oskus nimi Oskus raha
Kaubamärk: SOMAT
Päritolumaa: Saksamaa
Netomass (g): 912 g