Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane!

0
Ostukorv Ostukorv on tühi

Silan pesuloputusvahend Cool Fresh 35PK 770ml

Silan pesuloputusvahend Cool Fresh 35PK 770ml

4,29 €
Kaubamärk: SILAN
Tootekood: 7325931
EAN: 9000101583861
Kohaletoimetamine kogu Eestis kuni 3 tööpäeva jooksul
Küsi toote kohta
Kiire ja turvaline internetimakse

Pesupehmendi Silan Cool Fresh pehmendab rõivaid ja pesu ning annab neile püsiva värske lõhna.Säilitustingimused Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 35°C.Kasutusjuhend Järgige alati iga toote sildil olevaid juhiseid. Silani doseerimine on tõesti lihtne. Kasutage lihtsalt Silani pudeli korki, et saada õige kogus. Ärge Silanit enne kasutamist lahjendage. Valage pehmendi otse pudelist korki ja siis pesumasina pesuloputusvahendi sahtlisse.Ohutus Hoida lastele kättesaamatus kohas. Vältige kokkupuudet silmade ja nahaga. Võib esile kutsuda allergilise reaktsiooni. Vajadusel pöörduge kohe arsti poole ja hoidke toote pakend või silt käepärast.Pilt on illustreeriv, toote tegelik välimus võib erineda. Tootekirjeldus on üldise iseloomuga ning võib erineda tootepakendil olevast teabest.

Koostisosad

5-15% katioonseid pindaktiivseid aineid; lõhnaained (Citronellol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool ).

Säilitustingimused

Hoida kuivas kohas temparatuuril +5 ?C kuni +40 ?C.

Kasutusjuhend

Kasutamine: Valage pesupehmendit otse pudelist korgi sisse ja seejärel pesumasina pesumehmendi sahtlisse. Tavalise pesutsükli jaoks kasutage 22 ml. Intensiivsema pehmuse ja lõhna saavutamiseks kasutage 32 ml. Suurema, üle 5.5 kg kaaluva pesukoguse korral kasutage 48 ml.

Ohutus

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Pilt on illustreeriv, toote tegelik välimus võib erineda. Tootekirjeldus on üldise iseloomuga ning võib erineda tootepakendil olevast teabest.

Tooteinfo:
Oskus nimi Oskus raha
Kaubamärk: SILAN
Päritolumaa: Austria
Netomass (g): 770 g