Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane!

0
Ostukorv Ostukorv on tühi

Sensodyne hambapasta Sensitivity & Gum Whitening 75 ml

Sensodyne hambapasta Sensitivity & Gum Whitening 75 ml

7,99 €
Kaubamärk: SENSODYNE
Tootekood: 6477
EAN: 5054563154392
Kohaletoimetamine kogu Eestis kuni 3 tööpäeva jooksul
Küsi toote kohta
Kiire ja turvaline internetimakse

Hambapasta lastele, sisaldab Fluoriidi 1450ppm

Koostisosad

Glycerin, PEG-8, Hydrated Silica, Pentasodium Triphosphate, Aroma, Sodium Lauryl Sulfate, Titanium Dioxide, Carbomer, Stannous Fluoride, Cocamidopropyl Betaine, Silica, Sodium Saccharin, Sodium Fluoride, Limonene.

Kasutusjuhend

JÄRGIGE ALATI KASUTUSJUHENDIT: Harjake kaks korda, kuid mitte rohkem kui kolm korda päevas, vältige allaneelamist ja sülitage välja. Hoidke lastele kättesaamatus kohas. 6-aastastele ja noorematele lastele: võtta herneterasuurunekogus ja puhastada hambaid täiskasvanu juhendamisel, et vältida allaneelamist. Kui fluoriidi saadakse ka muudest allikatest, konsulteerida hambaarstiga. Ärrituse tekkimisel katkestage kasutamine. Sisaldab naatriumfluoriidi (1450 ppm fluoriidi). Karbi otsad on kinni liimitud, ärge kasutage, kui otsad on lahtised. Partii nr on kirjas karbi küljel.

Ohutus

Sensodyne Sensitivity&Gum on kliiniliselt tõestatud, et see vähendab hammaste tundlikkust ja parandab igemete tervist. See aitab eemaldada ka plekid ja taastada hammaste loomulik valge tooni. Loob tundlike piirkondade umber kaitsva kihi, aidates leevendada hammaste tundlikkust. Eemaldab hambakatu ja bakterid, et aidata vähendada igemeprobleeme. Fluoriidiga.

Pilt on illustreeriv, toote tegelik välimus võib erineda. Tootekirjeldus on üldise iseloomuga ning võib erineda tootepakendil olevast teabest.

Tooteinfo:
Oskus nimi Oskus raha
Kaubamärk: SENSODYNE, SENSODYNE
Päritolumaa: Slovakkia, Slovakkia
Netomass (g): 102 g, 102 g
Teised kliendid ostsid veel