Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane!

0
Ostukorv Ostukorv on tühi

Perwoll pesukapslid Color 35PK

Perwoll pesukapslid Color 35PK

20,69 €
Kaubamärk: PERWOLL
Tootekood: 7536231
EAN: 9000101811513
Kohaletoimetamine kogu Eestis kuni 3 tööpäeva jooksul
Küsi toote kohta
Kiire ja turvaline internetimakse

Uus? Ei, pestud Perwoll Color Capsiga! Avastage mugav pesukapslite formaat selle uuendusliku Triple Renew Formula abil – ideaalne hooldus värvilistele riietele! See pesumasinatesse mõeldud pesuvahend ei paku mitte ainult õrna puhtust teie värvilistele riietele, vaid ka parimat hoolt teie värvidele ja kiududele: see eemaldab tuhmumise ja topilisuse, mille tulemuseks on sile ja veatu pealispind ning muudab teie riiete värvid erksaks – nii et teie riided tunduvad ja näevad välja nagu uued! Kõik see on kombineeritud suurepärase lõhnaga, et saavutada värske ja puhas tulemus. Pesuvahendit saab kasutada nii külma kui kuuma veega ning muuhulgas ka kätepesuvahendina. Perwolli rõivapesuvahendit on ohutu kasutada erinevatel kangastel, isegi õrnadel kangastel. Perwoll Color Caps puhastab õrnalt + uuendab värve ja kiude. Kõikidele värvilistele riietele! Valige Perwoll, pesuvahend värvilisele pesule, mis teeb rohkem kui tavaline puhastamine, ning hoolitsege oma värviliste riiete eest nii nagu need väärivad. Hoolitsege oma riiete ja planeedi eest: koostises rohkem kui 90% looduslikku päritolu koostisosi*. Vedela pesuvahendi pudel on 100% ümbertöödeldav ja valmistatud 50% ulatuses taaskasutatud plastikust**. Hoiatus: Põhjustab tõsist silmaärritust. Võib põhjustada allergilist nahareaktsiooni. * Henkeli laboratoorne tõendus (Saksamaa, 2021)

Koostisosad

15-30% anioonseid pindaktiivseid aineid, mitteioonseid pindaktiivseid aineid 5-15% seepi < 5% fosfonaate Muud koostisained: ensüümid, lõhnaained (Hexyl cinnamal, Citronellol, Benzyl salicylate, Alpha-isomethyl ionone, Linalool)

Pilt on illustreeriv, toote tegelik välimus võib erineda. Tootekirjeldus on üldise iseloomuga ning võib erineda tootepakendil olevast teabest.

Tooteinfo:
Oskus nimi Oskus raha
Kaubamärk: PERWOLL
Päritolumaa: Serbia
Netomass (g): 472 g