Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane!

0
Ostukorv Ostukorv on tühi

Perwoll pesukapslid Black 35PK

Perwoll pesukapslid Black 35PK

20,69 €
Kaubamärk: PERWOLL
Tootekood: 7536131
EAN: 9000101811544
Kohaletoimetamine kogu Eestis kuni 3 tööpäeva jooksul
Küsi toote kohta
Kiire ja turvaline internetimakse

Uus? Ei, pestud Perwoll Black: Color Capsiga! Avastage mugav pesukapslite formaat selle uuendusliku Triple Renew Formula abil – ideaalne hooldus tumedatele riietele! See pesumasinatesse mõeldud pesuvahend ei paku mitte ainult õrna puhastamist, vaid ka parimat hoolt teie värvidele ja kiududele: see eemaldab tuhmumise ja topilisuse, mille tulemuseks on sile ja veatu pealispind ning muudab teie riiete värvid erksaks – nii et teie riided tunduvad ja näevad välja nagu uued! Kõik see on ühendatud suurepärase lõhnaga, mis tagab kauakestva värskuse. Tumedale pesule mõeldud kapsleid saab kasutada nii külma kui kuuma veega ning muuhulgas ka kätepesuvahendina. Perwolli pesukapsleid on ohutu kasutada erinevatel kangastel. Perwoll Black Color Caps puhastab õrnalt + uuendab värve ja kiude. Kõikidele tumedatele riietele! Valige Perwoll, pesuvahend värvilisele pesule, mis teeb rohkem kui tavaline puhastamine, ning hoolitsege oma tumedate riiete eest nii nagu need väärivad. Hoolitsege oma riiete ja planeedi eest: Vedel rõivaste pesuvahend koostises on rohkem kui 90% looduslikku päritolu koostisosi*. Pesukapslite pakend on 100% ümbertöödeldav ja valmistatud 50% ulatuses taaskasutatud plastikust**. Hoiatus: Põhjustab tõsist silmaärritust. Võib põhjustada allergilist nahareaktsiooni. * Henkeli laboratoorne tõendus (Saksamaa, 2021) Koostisosad 15-30% anioonseid pindaktiivseid aineid, mitteioonseid pindaktiivseid aineid 5-15% seepi < 5% fosfonaate Muud koostisained: ensüümid, lõhnaained (Limonene, Linalool, Coumarin, Citronellol)Pilt on illustreeriv, toote tegelik välimus võib erineda. Tootekirjeldus on üldise iseloomuga ning võib erineda tootepakendil olevast teabest.

Koostisosad

15-30% anioonseid pindaktiivseid aineid, mitteioonseid pindaktiivseid aineid 5-15% seepi < 5% fosfonaate Muud koostisained: ensüümid, lõhnaained (Limonene, Linalool, Coumarin, Citronellol)

Säilitustingimused

Hoida kuivas kohas temparatuuril 0 °C kuni +35 °C

Kasutusjuhend

20°C - 60°C 1 korgitäis kõikide veekaredusastmete puhul ja kergve või tavalise määrdumise puhul (2-3kg). > 4,5kg või väga määrdunud pesu - 2 korgitäit

Ohutus

Hoiatus. Põhjustab nahaärritust. Põhjustab tugevat silmade ärritust. Ohtlik veeorganismidele, pikaajaline toime. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. Hoida lastele kättesaamatus kohas. ALLANEELAMISE KORRAL: Loputada suud. MITTE esile kutsuda oksendamist. NAHALE SATTUMISE KORRAL: Loputada rohke veega. SILMA SATTUMISE KORRAL: Loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Kui silmade ärritus ei möödu: Pöörduda arsti poole. Täiesti tühi pakend kõrvaldada vastavalt kohalikele eeskirjadele.

Pilt on illustreeriv, toote tegelik välimus võib erineda. Tootekirjeldus on üldise iseloomuga ning võib erineda tootepakendil olevast teabest.

Tooteinfo:
Oskus nimi Oskus raha
Kaubamärk: PERWOLL
Päritolumaa: Serbia
Netomass (g): 472 g