Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane!

0
Ostukorv Ostukorv on tühi

Perwoll pesugeel Color 75PK 3,75L

Perwoll pesugeel Color 75PK 3,75L

24,99 €
Kaubamärk: PERWOLL
Tootekood: 7407031
EAN: 9000101810325
Kohaletoimetamine kogu Eestis kuni 3 tööpäeva jooksul
Küsi toote kohta
Kiire ja turvaline internetimakse

Uus? Ei, pestud Perwoll Wool Delicates pesuvahendiga! Avastage Perwoll Wool Delicates pesuvahend selle uuendusliku Triple Renew koostisega – ideaalne hooldus villale, siidile ja õrnadele riietele! See õrnade riiete pesuvahend ei taga mitte ainult teie villaste riiete õrna puhastamist, vaid kannab ka parimat hoolt värvide ja kiudude eest: see eemaldab topid, mille tulemuseks on sile ja veatu pind; ning muudab värvid erksaks – et teie riided tunduksid ja näeksid välja justnagu uued! Kõik see on ühendatud suurepärase kašmiirist puudutusega et saavutada värske ja puhas tulemus. Pesuvahendit saab kasutada nii külma kui kuuma veega ning muuhulgas ka kätepesuvahendina. Perwolli rõivapesuvahendit on ohutu kasutada erinevatel kangastel, isegi õrnadel kangastel. Perwoll Wool Delicates pesuvahend puhastab õrnalt + uuendab värve ja kiude. Kõikidele villast, siidist ja õrnadele riietele! Valige Perwoll, pesuvahend värvilisele pesule, mis teeb rohkem kui tavaline puhastamine, ning hoolitsege oma villast, siidist ja õrnade riiete eest nii nagu need väärivad. Hoolitsege oma riiete ja planeedi eest: koostises rohkem kui 90% looduslikku päritolu koostisosi*. Vedela pesuvahendi pudel on 100% ümbertöödeldav ja valmistatud 50% ulatuses taaskasutatud plastikust**. Hoiatus: Põhjustab tõsist silmaärritust. Võib põhjustada allergilist nahareaktsiooni. * Henkeli laboratoorne tõendus (Saksamaa, 2021)

Koostisosad

5 - 15% anioonseid pindaktiivseid aineid; < 5% mitteioonseid pindaktiivseid aineid, seepi, fosfonaate. Muud koostisained: ensüümid, lõhnaained (Hexyl cinnamal, Citronellol), säilitusained (Benzisothiazolinone, Methylisothiazolinone).

Pilt on illustreeriv, toote tegelik välimus võib erineda. Tootekirjeldus on üldise iseloomuga ning võib erineda tootepakendil olevast teabest.

Tooteinfo:
Oskus nimi Oskus raha
Kaubamärk: PERWOLL
Päritolumaa: Ungari
Netomass (g): 3855 g