Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane!

0
Ostukorv Ostukorv on tühi

Perwoll pesugeel Balsam Wool&Delicates 18WL 990ml

Perwoll pesugeel Balsam Wool&Delicates 18WL 990ml

6,60 €
Kaubamärk: PERWOLL
Tootekood: 7321631
EAN: 9000101579994
Kohaletoimetamine kogu Eestis kuni 3 tööpäeva jooksul
Küsi toote kohta
Kiire ja turvaline internetimakse

Perwoll Wool & Delicates on pesupesemisvedelik, mis on mõeldud spetsiaalselt teie villaste ja õrnade kangaste pesemiseks. Täiustatud kiude hooldav koostis hoiab kiud siledad ning säilitab nende kuju, et rõivad näeksid välja kaunid ja oleksid naha vastas imeliselt pehmed.

Säilitustingimused

Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 40°C.

Kasutusjuhend

Kuidas soovitud tulemust saada: lisage pesule vähemalt 60 ml vahendit Perwoll. Valage see pesumasina vedela pesuvahendi jaoks mõeldud sahtlisse. See kogus sobib väiksemate plekkide ja pehme / keskmise karedusega vee puhul 2–3 kg rõivaste jaoks. Tugevamate plekkide ja kareda vee puhul on vaja rohkem pesuvahendit, lugege juhiseid toote sildilt.

Ohutus

Hoiatus!Hoida lastele kättesaamatus kohas. Vältige kokkupuudet silmade ja nahaga. Võib esile kutsuda allergilise reaktsiooni. Vajadusel pöörduge kohe arsti poole ja hoidke toote pakend või silt käepärast.Pilt on illustreeriv, toote tegelik välimus võib erineda. Tootekirjeldus on üldise iseloomuga ning võib erineda tootepakendil oleva teabega.

Pilt on illustreeriv, toote tegelik välimus võib erineda. Tootekirjeldus on üldise iseloomuga ning võib erineda tootepakendil olevast teabest.

Tooteinfo:
Oskus nimi Oskus raha
Kaubamärk: PERWOLL
Päritolumaa: Austria
Netomass (g): 1016 g, 1016 g
Teised kliendid ostsid veel