Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane!

0
Ostukorv Ostukorv on tühi

Persil pesukapslid Power Caps Universal 13WL

Persil pesukapslid Power Caps Universal 13WL

8,19 €
Kaubamärk: PERSIL
Tootekood: 7073031
EAN: 9000101537468
Kohaletoimetamine kogu Eestis kuni 3 tööpäeva jooksul
Küsi toote kohta
Kiire ja turvaline internetimakse

Sügavpuhastava tehnoloogiaga Persil Power Caps sisaldab ainulaadset tõrksaid plekke eemaldavate toimeainete kombinatsiooni. Pesuvahend tungib sügavale kiududesse, eemaldades ka kõige väiksemad plekimolekulid, tagades laitmatu tulemuse ja pannes teie rõivad särama. Nautige täiuslikku puhtust ja Persili kaua püsivat värskust. Power Caps toimib ka külma veega pesemisel, alates temperatuurist 20 °C.S Tootekirjeldus on üldise iseloomuga ning võib erineda tootepakendil olevast teabest.

Koostisosad

15 - 30 % anioonseid pindaktiivseid aineid, mitteioonseid pindaktiivseid aineid, 5 - 15 % seepi, < 5 % fosfonaate, optilised valgendajad, ensüümid, lõhnaained (Geraniol, Linalool).

Säilitustingimused

Hoida kuivas kohas alates 5°C kuni 35°C.

Kasutusjuhend

Kompaktne eeldoseeritud kapsel tuleb panna otse trumlisse enne pesu lisamist.

Ohutus

Hoiatus. Põhjustab nahaärritust. Põhjustab tugevat silmade ärritust. Ohtlik veeorganismidele, pikaajaline toime. Sisaldab subtilisiini. Võib esile kutsuda allergilise reaktsiooni. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. Hoida lastele kättesaamatus kohas. ALLANEELAMISE KORRAL: loputada suud. MITTE kutsuda esile oksendamist. NAHALE SATTUMISE KORRAL: pesta rohke veega. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Võtta viivitamata ühendust MÜRGISTUSTEABEKESKUSE/arstiga. Kui silmade ärritus ei möödu: pöörduda arsti poole. Tühja pudelit võib käidelda olmejäätmena.

Pilt on illustreeriv, toote tegelik välimus võib erineda. Tootekirjeldus on üldise iseloomuga ning võib erineda tootepakendil olevast teabest.

Tooteinfo:
Oskus nimi Oskus raha
Kaubamärk: PERSIL
Päritolumaa: Serbia
Netomass (g): 195 g