Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane!

0
Ostukorv Ostukorv on tühi

Persil pesukapslid Eco Power Bars Color 20WL 590g

Persil pesukapslid Eco Power Bars Color 20WL 590g

14,99 €
Kaubamärk: PERSIL
Tootekood: 7329831
EAN: 9000101529531
Kohaletoimetamine kogu Eestis kuni 3 tööpäeva jooksul
Küsi toote kohta
Kiire ja turvaline internetimakse

"Persil Eco Power tabletid: Võimas sügavpuhastava toimega pesuvahend. Persil Eco Power tabletid on jätkusuutlikus pakendis. Pakend on ümbertöödeldav ning sisaldab 97% vähem plasti*, samas tagab pesuvahend endiselt 100% usaldusväärse toime. Persil Eco Power tabletid pesevad riided täiuslikult puhtaks ning lisavad neile kauapüsiva lõhna, tagades sel viisil Persil pesuvahendi tunnustatud kvaliteedi keskkonnasõbralikumas ja kompaktsemas pakendis. Iga pakk sisaldab XX pesutablett, mis on kaetud veeslahustuva kilega, et neid oleks lihtne ja mugav kasutada ning doseerida. Tablette ümbritsev kaitsekile on veeslahustuv ja täielikult biolagunev, seega pole vaja seda enne masinasse lisamist eemaldada. Pane Persil Eco Power tablett pesumasina trumli põhja ning seejärel lisa pesu. Persil Eco Power pesutablette võib kasutada kõikidel temperatuuridel, sh. külma veega. Doseerimine: Lisa üks tablett tavalisele pesukogusele (pehme või keskmiselt kareda vee korral) ja kaks tabletti suuremale pesukogusele või väga mustade riiete pesuks (kareda veel korral). Naudi usaldusväärset Persili puhastavat toimet nüüd jätkusuutlikumal viisil! Jätkusuutlik pakend sisaldab 97% vähem plasti* ja on ümbertöödeldav 100% Persili toime: tungib sügavale riidekiududesse, et eemaldada plekid ja pesta riided laitmatult puhtaks Pesuvahend on tableti kujul, mida on mugav kasutada Kauapüsiv värske lõhn 20 pesukorda *pakend ühe pesukorra kohta vs pesugeeli pakend

Koostisosad

15 -30 % anioonseid pindaktiivseid aineid, hapnikupõhiseid pleegitusaineid; 5 -15 % tseoliite; < 5 % mitteioonseid pindaktiivseid aineid, polükarboksülaate, fosfonaate, seepi. Muud koostisained: ensüümid, lõhnaained, (heksüültsinnamaal, linalool, bensüül salitsülaat), optilised valgendajad.

Säilitustingimused

Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 40°C.

Kasutusjuhend

1. Kõigepealt pane trumli põhja kuubik. 2. Seejärel lisa pesu.

Ohutus

Põhjustab nahaärritust. Põhjustab tugevat silmade ärritust. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Kanda kaitseprille. SILMA SATTUMISE KORRAL: Loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Kui silmade ärritus püsib: pöörduda arsti poole.

Pilt on illustreeriv, toote tegelik välimus võib erineda. Tootekirjeldus on üldise iseloomuga ning võib erineda tootepakendil olevast teabest.

Tooteinfo:
Oskus nimi Oskus raha
Kaubamärk: PERSIL
Päritolumaa: Hispaania
Netomass (g): 590 g, 590 g
Teised kliendid ostsid veel
-14%

Vuokkoset hügieeniside Normal 2x14tk

3,89 € 4,55 €