Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane!

0
Ostukorv Ostukorv on tühi

Persil pesukapslid Discs Malodor 22WL

Persil pesukapslid Discs Malodor 22WL

14,99 €
Kaubamärk: PERSIL
Tootekood: 7011831
EAN: 9000101380255
Kohaletoimetamine kogu Eestis kuni 3 tööpäeva jooksul
Küsi toote kohta
Kiire ja turvaline internetimakse

Ebameeldivat lõhna neutraliseeriva tehnoloogiaga pesuvahend Persil 4 in 1 Discs kaitseb ebameeldivate lõhnade eest ja aitab ka rõivaste värve säravamaks muuta, eemaldab tugevad ja tõrksad plekid ning muudab rõivad kauaks värskeks ja kaitseb nende kangast. Pesuvahendit Persil 4 in 1 Discs on lihtne säilitada ja kasutada, eelkõige tänu sellele, et kapslid lahustuvad pesumasinas hõlpsasti ja on tugeva toimega ebameeldivate lõhnade ning tõrksate plekkide vastu, tagades erakordse värskuse ja kangahoolduse.

Säilitustingimused

Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 35°C.

Kasutusjuhend

Kompaktne eeldoseeritud kapsel tuleb panna otse trumlisse enne pesu lisamist. Veega kokku puutumisel lahustub see kohe, vallandades 100% pesujõu otse pesu südames, jääke jätmata. Selle koostis on pesugeelidega võrreldes kaks korda kontsentreeritum. Mitte kasutada villaste ja siidist kangaste puhul.

Ohutus

Hoida lastele kättesaamatus kohas. Vältige kokkupuudet silmade ja nahaga. Võib esile kutsuda allergilise reaktsiooni. Vajadusel pöörduge kohe arsti poole ja hoidke toote pakend või silt käepärast.

Pilt on illustreeriv, toote tegelik välimus võib erineda. Tootekirjeldus on üldise iseloomuga ning võib erineda tootepakendil olevast teabest.

Tooteinfo:
Oskus nimi Oskus raha
Kaubamärk: PERSIL
Päritolumaa: Ungari
Netomass (g): 550 g