Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane!

0
Ostukorv Ostukorv on tühi

Persil pesukapslid Discs Color 22WL

Persil pesukapslid Discs Color 22WL

14,43 €
Kaubamärk: PERSIL
Tootekood: 7011431
EAN: 9000101372939
Kohaletoimetamine kogu Eestis kuni 3 tööpäeva jooksul
Küsi toote kohta
Kiire ja turvaline internetimakse

Persil Discs 4in1 DeepClean on esimene eeldoseeritud pesuvahend, mille ühe kapsli 4 kambris on ühendatud neli jõudu, et tagada hügieeniliselt puhas pesu. Neid võib kasutada pesutemperatuuril 20–95 °C. Persil Discs 4in1 annab rõivastele püsiva värskuse ja ainulaadse värske Silani lõhna. Erinevad jõud tagavad tõhusa ja tulemusliku hügieenilise plekieemalduse, pikaajalise värskuse, sära ja kiudude hoolduse.

Kasutusjuhend

Kompaktne eeldoseeritud kapsel tuleb panna otse trumlisse enne pesu lisamist. Veega kokku puutumisel lahustub see kohe, vallandades 100% pesujõu otse pesu südames, jääke jätmata. Selle koostis on pesugeelidega võrreldes kaks korda kontsentreeritum. Mitte kasutada villaste ja siidist kangaste puhul.

Ohutus

Hoida lastele kättesaamatus kohas. Vältige kokkupuudet silmade ja nahaga. Võib esile kutsuda allergilise reaktsiooni. Vajadusel pöörduge kohe arsti poole ja hoidke toote pakend või silt käepärast.

Pilt on illustreeriv, toote tegelik välimus võib erineda. Tootekirjeldus on üldise iseloomuga ning võib erineda tootepakendil olevast teabest.

Tooteinfo:
Oskus nimi Oskus raha
Kaubamärk: PERSIL
Päritolumaa: Ungari
Netomass (g): 550 g