Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane!

0
Ostukorv Ostukorv on tühi

LOVELA Baby pesupulber Color 1,3 KG

LOVELA Baby pesupulber Color 1,3 KG

8,99 €
Kaubamärk: LOVELA
Tootekood: 53969
EAN: 5900627092844
Kohaletoimetamine kogu Eestis kuni 3 tööpäeva jooksul
Küsi toote kohta
Kiire ja turvaline internetimakse

Alates esimesest elupäevast. Kliiniliselt testitud. HÜPOALLERGEENNE* JA ÕRN Ohutu kogu perele. Eemaldab efektiivselt plekid. Kliiniliselt testitud ning Ema ja Lapse Instituudi poolt heaks kiidetud. Eriti hoolikalt välja töötatud koostis. Ohutu vastsündinute ja väikelaste nahale. Dermatoloogiliselt testitud. Ideaalne mähkmete ja laste aluspesu, samuti täiskasvanute riiete pesuks. Samuti sobib kasutamiseks tundliku naha, allergiakalduvuse ja atoopilise dermatiidiga inimestele. MIKS ON HEA KASUTADA LOVELA PULBRIT? * hüpoallergeenne - spetsiaalselt välja töötatud koostis, isegi väga tundlikule nahale * kliiniliselt testitud - ohutu isegi vastsündinutele alates esimesest elupäevast * kasutamiseks allergikutele ja atoopilise dermatiidiga inimestele * eemaldab tõhusalt mustuse * ei sisalda optilisi valgendajaid ega ensüüme * ei sisalda kunstlikke värvaineid ega allergeene * loputab hästi * sellel on õrn ja neutraalne lõhn * õrn käte nahale * mõeldud kasutamiseks nii pesumasinas kui ka käsipesuks ja leotamiseks

Koostisosad

Koostis: 15-30% tseoliidid, 5 -15% mitteioonsed pindaktiivsed ained, alla 5% seep, polükarboksülaadid, anioonsed pindaktiivsed ained, lõhnaained. www.rbeuroinfo.com.

Kasutusjuhend

Pesemisnipid: * Sorteerige kangad värvi ja määrdumise järgi. * Enne mähkmete pesemist loputage mustus ära. külma veega. * Leotage tugevalt määrdunud mähkmeid ja rõivaid 30 minutit enne pesemist pesupulbriga vees. * Imikute mähkmete ja aluspesu pesemisel korrata loputusprogrammi. * Järgige rõivatootja juhiseid. Doseerimine: 4,5 kg kuiva pesu kohta: keskmiselt määrdunud: 150 ml (pehme vesi), 200 ml (keskmiselt kare vesi), 250 ml (kare vesi); väga määrnunud: 100 ml eelpesu+ 150 ml põhipesu (pehme vesi), 100 ml eelpesu +200 ml põhipesu (keskmiselt kare vesi), 100 ml eelpesu + 250 ml põhipesu (kare vesi). Käsipesu: 40 ml 5 l kohta, leotamine 40 ml 5 l vee kohta.

Ohutus

Põhjustab tugevat silmade ärritust. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. Pärast käitelemist pesta hoolega käsi. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Emaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Kui silmade ärritus ei möödu: pöörduda arsti poole. ALLANEELAMISE KORRAL: halva enesetunde korral võtta ühendust MÜRGISTUSTEABEKESKUSEGA/arstiga.

Pilt on illustreeriv, toote tegelik välimus võib erineda. Tootekirjeldus on üldise iseloomuga ning võib erineda tootepakendil olevast teabest.

Tooteinfo:
Oskus nimi Oskus raha
Kaubamärk: LOVELA
Päritolumaa: Poola
Netomass (g): 1300 g
Teised kliendid ostsid veel
Uus -29%

Huggies niisked salvrätikud Natural Care 3x56tk

4,06 € 5,69 €
-29%

Huggies niisked salvrätikud Pure 3x56tk

4,06 € 5,69 €

Ooops! köögirull Maxi 500 lehte

5,20 €