Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane!

0
Ostukorv Ostukorv on tühi

Larbre Vert pesugeel-kapslid taimse seebiga 22tk

Larbre Vert pesugeel-kapslid taimse seebiga 22tk

15,86 €
Kaubamärk: L'ARBRE VERT
Tootekood: 2549
EAN: 3450601026058
Kohaletoimetamine kogu Eestis kuni 3 tööpäeva jooksul
Küsi toote kohta
Kiire ja turvaline internetimakse

"1kapsel=1 pesukord Allergiaohutu, sobib ka väikelaste pesu pesemiseks L’ARBRE VERT tooted on loodud arvestades tundliku ja allergilise naha vajadustega. Antud toode sobib kasutamiseks kõikide nahatüüpide, sh ka kõige tundlikuma naha puhul. Allergianähtude teke on minimeeritud. Optiliste pleegitajate, fosfonaatide ja värvainetevaba. Plastpakend on toodetud 30% kasutatud plastikust ning 100% taaskasutatav. Pesugeelkapsleid on ülimugav kasutada, sobib nii valge kui värvilise pesu pesemiseks. Efektiivne ka madala temperatuuriga 30°C pesemisel, säästes nii energiat ning kaitstes riidekiudu ja värvi. Täielikult lahustuv ei jäta pesugeelijääke ei riietele ega masinasse. Selle toote kasutamisel ja kasutusjuhendi järgimisel aitate vähendada veereostust, jäätmete teket ja energiatarbimist."

Kasutusjuhend

"Kasutamine: pange kapsel kuivade kätega pesumasina trumlisse, seejärel lisage pesu ning käivitage pesutsükkel. Väga määrdunud pesu, väga kareda vee või kui määrdunud pesuhulk on suurem kui 4,5kg puhul kasutage 2 kapslit. Ära puuduta kapsleid märgade kätega. Kapsleid mitte purustada, avada, torgata, selle kile on täielikult vesilahustuv. Peale pesukapsli kasutamist sulge karp tihedalt. Mitte kasutada kätepesemiseks"

Ohutus

"ETTEVAATUST: põhjustab silmade ärritust. Hoida lastele kättesaamatus kohas. SILMA SATTUMISE KORRAL: Loputada ettevaatlikult veega mitme minuti jooksul. Kui kannate kontaktläätsi, siis võimaluse korral eemaldage need ning jätkake loputamist. Kui silmade ärritus ei kao, pöörduge arsti poole. Toote allaneelamise korral pöörduda viivitamatult arsti poole."

Pilt on illustreeriv, toote tegelik välimus võib erineda. Tootekirjeldus on üldise iseloomuga ning võib erineda tootepakendil olevast teabest.

Tooteinfo:
Oskus nimi Oskus raha
Kaubamärk: L'ARBRE VERT, L'ARBRE VERT
Päritolumaa: Prantsusmaa, Prantsusmaa
Netomass (g): 580 g, 580 g