Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane!

0
Ostukorv Ostukorv on tühi

HARPIC ECO wc puh.vahend Eucalyptus 750 ML

HARPIC ECO wc puh.vahend Eucalyptus 750 ML

3,20 €
Hind: 3,99 €
Kaubamärk: HARPIC
Tootekood: 53101
EAN: 3059941009686
Kohaletoimetamine kogu Eestis kuni 3 tööpäeva jooksul
Küsi toote kohta
Kiire ja turvaline internetimakse

Uus Harpic ökoloogiline WC-puhastusvahend Eucalyptus on puhastusgeel, millel on biolagunev* koostis. Sidrunhappe ja valge äädikaga koostis eemaldab katlakivi ja tugevad plekid ning jätab värske lõhna. ELi ökomärgise sertifikaadiga. HARPICU EKSPERTIIS: ilma ammoniaagi ja kloorita; PUHASTUSAINE: sidrunhape eemaldab plekid ja mustuse; ABIAINED: valge äädikas on tuntud kui katlakivi eemaldaja; VÄRSKUSE VÕIMENDAJA: eukalüpti parfüüm. Soovite rohkem teavet Harpicu kohta, vt Harpic.com. *Koostis üle 99% ulatuses biolagunev ja mineraalne.

Koostisosad

Koostis: alla 5% mitteioonsed pindaktiivsed aineid, kaaliumsorbaat, parfüümid. Koostisosade lisateave: www.rbeuroinfo.com.

Kasutusjuhend

1. Laste kaitsekorgi eemaldamiseks pigistage korgi külgedel olevaid mittesoonelisi alasi ja keerake lahti. Korgi tagasipanemiseks keerake seda lukustamiseks päripäeva. 2. Tõstke prill-laud üles ja asetage otsik ettevaatlikult poti ääre alla. Pealekandmiseks pigistage pudelit. Puhastamiseks: jätke 10 minutiks peale, seejärel harjake ja loputage. Tugevamate plekkide puhul: jätke mõjuma 60 minutiks, seejärel harjake ja loputage. See toode ei ole mõeldud suuremahuliseks puhastamiseks. Õige doseerimine vähendab keskkonnamõju. Hoida originaalpakendis jahedas, hästi ventileeritud kohas. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida kindlalt suletuna.

Ohutus

Hoida lastele kättesaamatus kohas. Sisu/konteiner kõrvaldada vastavalt kohalikele eeskirjadele.

Pilt on illustreeriv, toote tegelik välimus võib erineda. Tootekirjeldus on üldise iseloomuga ning võib erineda tootepakendil olevast teabest.

Tooteinfo:
Oskus nimi Oskus raha
Kaubamärk: HARPIC
Päritolumaa: Ühendkuningriik
Netomass (g): 761 g
Teised kliendid ostsid veel
-30%

Bic raseerija Miss Soleil 4tk

3,55 € 5,08 €
Lõpumüük -40%

Denim dušigeel Extreme Fresh 250ml

1,52 € 2,54 €
-30%
-44%

Eduscho Crema lahustuv kohv Crema 180g

4,99 € 8,98 €