Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane!

0
Ostukorv Ostukorv on tühi

FINISH Ultimate PLUS 62 tab. Lemon

FINISH Ultimate PLUS 62 tab. Lemon

35,99 €
Kaubamärk: FINISH
Tootekood: 53844
EAN: 5908252011001
Kohaletoimetamine kogu Eestis kuni 3 tööpäeva jooksul
Küsi toote kohta
Kiire ja turvaline internetimakse

Finish Powerball Ultimate Plus Lemon nõudepesumasina kapslid. Finish Ultimate Plus All in One kapslid tagavad intensiivse puhastuse ja teemantläike esimesel korral ja iga kord. See on meie esimene CYCLESYNCTM-tehnoloogiaga kapsel, mis vabastab õige koostisosa*, et see toimiks õigel ajal. Selle täiustatud koostis võitleb ilma eelloputuseta isegi sissekõrbenud plekkidega, pakkudes 4 toimingut kogu pesutsükli jooksul. Kapslid kaitsevad ja hooldavad teie klaasnõusid ja söögiriistu, säilitades nende sära pesu pesu järel. Murranguline tulemuslikkus 15% väiksema keemikaalide osakaaluga võrreldes Finishi traditsiooniliste tablettidega.

Koostisosad

Koostis:15- <30% hapnikupõhised pleegitusained; 5-<15% mitteioonsed pindaktiivsed ained,polükarboksülaadid, fosfonaadid;ensüümid (subtilisiin, amülaas); parfüümid ( Geraniol,Limonene). Koostise lisateave: www.rbeuroinfo.com

Kasutusjuhend

KASUTAMINE 1. Kasutada ainult kuivade kätega.2. Mitte rebida katki. 3. Mitte pakkida lahti ega murda. Lahustub pesus täielikult. 4. Asetada üks kapsel pesu kohta KUIVA sahtlisse. 5. Mitte asetada söögiriistade korvi. 6. Parima tulemuse saavutamiseks kasutage öko-/automaatprogramme. Sisseehitatud soolafunktsioon on efektiivne pehme/keskmise ja kareda veega kuni kareduseni 26?e (21 ° dH). Kui vesi on väga kare, saab jõudlust parandada Finish nõudepesumasina soola lisamisega. Ultimate Plus kapslite kvaliteedi kaitsmiseks sulgeda alati pakend pärast kasutamist korralikult ning hoida seda eemal kuumusest ja niiskusest. Parima kuivatustulemuse saamiseks on soovitatav kasutada Finish loputusvahendit.

Ohutus

Hoiatus. Põhjustab nahaärritust. Põhjustab tugevat silmade ärritust. Sisaldab subtilisiini. Võib esile kutsuda allergilise reaktsiooni. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Kui silmade ärritus ei möödu: pöörduda arsti poole. NAHALE SATTUMISE KORRAL: pesta rohke veega.

Pilt on illustreeriv, toote tegelik välimus võib erineda. Tootekirjeldus on üldise iseloomuga ning võib erineda tootepakendil olevast teabest.

Tooteinfo:
Oskus nimi Oskus raha
Kaubamärk: FINISH
Päritolumaa: Poola
Netomass (g): 866 g