Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane!

0
Ostukorv Ostukorv on tühi

FINISH Ultimate 100 tab. Lemon

FINISH Ultimate 100 tab. Lemon

44,99 €
Kaubamärk: FINISH
Tootekood: 53835
EAN: 5908252004577
Kohaletoimetamine kogu Eestis kuni 3 tööpäeva jooksul
Küsi toote kohta
Kiire ja turvaline internetimakse

Finish Ultimate kõik ühes, meie ülim puhtus ja teemantlik läige esimese korraga ja iga kord. Selle täiustatud keemiline koostis koos ACTIVELIFT-tehnoloogiaga lagundab tõhusalt igasuguseid toidujääke, isegi 24 tunni vanuseid sissekuivanud kangekaelseid plekke, ilma eel-loputuseta. Kapslid kaitsevad ja hooldavad teie klaase, nõusid ja söögiriistu, säilitades nende sära pesu pesu järel. Ülim tõhusus 15% väiksema kemikaalide kogusega võrreldes Finish Power tablettidega.

Koostisosad

Koostis: 15-30% mitteioonsed pindaktiivsed ained; 5-15% hapnikupõhised pleegitusained, polükarboksülaadid, fosfonaadid; ensüümid (subtilisiin, amülaas); parfüümid (Limonene). Lisateave koostise kohta: www.rbeuroinfo.com.

Kasutusjuhend

KASUTAMINE: Kasutada ainult kuivade kätega. Mitte rebida katki. Mitte pakkida lahti ega murda. Lahustub pesus täielikult. Asetada üks kapsel pesu kohta KUIVA sahtlisse. Mitte asetada söögiriistade korvi. Parima tulemuse saamiseks kasutada öko-/automaatprogramme

Ohutus

HOIATUS. Põhjustab nahaärritust. Põhjustab tugevat silmade ärritust. Sisaldab subtilisiini. Võib esile kutsuda allergilise reaktsiooni. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Kui silmade ärritus ei möödu: pöörduda arsti poole. NAHALE SATTUMISE KORRAL: pesta rohke vee ja seebiga.

Pilt on illustreeriv, toote tegelik välimus võib erineda. Tootekirjeldus on üldise iseloomuga ning võib erineda tootepakendil olevast teabest.

Tooteinfo:
Oskus nimi Oskus raha
Kaubamärk: FINISH
Päritolumaa: Poola
Netomass (g): 1409 g, 1409 g
Teised kliendid ostsid veel