Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane!

0
Ostukorv Ostukorv on tühi

FINISH Quantum 35 tab.

FINISH Quantum 35 tab.

19,98 €
Kaubamärk: FINISH
Tootekood: 53826
EAN: 5908252005215
Kohaletoimetamine kogu Eestis kuni 3 tööpäeva jooksul
Küsi toote kohta
Kiire ja turvaline internetimakse

Finish Quantum kõik ühes, sügavpuhastuseks ja särava läike saavutamiseks esimese korraga, iga kord. See kompaktne 3-kambriline kapsel lagundab tõhusalt kõik toidujäägid - isegi ilma eelloputuseta. 25% vähem kemikaale võrreldes Finish Power tablettidega.

Koostisosad

Koostis: 5- <15% mitteioonsed pindaktiivsed ained, hapnikupõhised pleegitusained, fosfonaadid, polükarboksülaadid;ensüümid (subtilisiin, amülaas); parfüümid (Benzylbenzoate, Geraniol, Linalool). Koostise lisateave:www.rbeuroinfo.com

Kasutusjuhend

KASUTAMINE: Kasutada ainult kuivade kätega. Mitte rebida katki. Mitte pakkida lahti ega murda. Lahustub pesus täielikult. Asetada KUIVA sahtlisse üks kapsel pesu kohta. Mitte asetada söögiriistade korvi. Parima tulemuse saamiseks kasutage öko-/automaatprogramme. Sisseehitatud soolafunktsioon on efektiivne pehme/keskmise ja kareda veega kuni kareduseni 26?e (21 ° dH). Kui vesi on väga kare, saab jõudlust parandada Finish nõudepesumasina soola lisamisega. Quantum kapslite kvaliteedi kaitsmiseks sulgeda alati pakend pärast kasutamist ja hoida seda kuumusest ja niiskusest eemal. Parima kuivatustulemuse saamiseks on soovitatav kasutada Finish loputusvahendit. Pakend on taastöödeldav, palun sorteerida see pakendikonteinerisse.

Ohutus

HOIATUS. Põhjustab nahaärritust. Põhjustab tugevat silmade ärritust. Sisaldab subtilisiini. Võib esile kutsuda allergilise reaktsiooni. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksulettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Kui silmade ärritus ei möödu: pöörduda arsti poole. NAHALE SATTUMISE KORRAL: pesta rohke veega.

Pilt on illustreeriv, toote tegelik välimus võib erineda. Tootekirjeldus on üldise iseloomuga ning võib erineda tootepakendil olevast teabest.

Tooteinfo:
Oskus nimi Oskus raha
Kaubamärk: FINISH
Päritolumaa: Poola
Netomass (g): 406 g, 406 g