Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane!

0
Ostukorv Ostukorv on tühi

FINISH nõudep.masina õhuvärsk. DEO ODORE STOP

FINISH nõudep.masina õhuvärsk. DEO ODORE STOP

4,49 €
Kaubamärk: FINISH
Tootekood: 53116
EAN: 8690570520491
Kohaletoimetamine kogu Eestis kuni 3 tööpäeva jooksul
Küsi toote kohta
Kiire ja turvaline internetimakse

Kahe toimega: tumesinisel vedelikul on aktiivsed toimeained, mis kõrvaldavad halva lõhna, mitte ei peida neid. Helesinine vedelik jätab Teie nõudepesumasinasse värske, puhta õhu lõhna. Selle 5 tõhusat toimet tagavad halva õhu neutraliseerimise, värskuse, non-stop toimimise, pikaaegse lõhna ja lihtsa kinnituse. Kestab kuni 60pesukorda.

Koostisosad

Sisaldab Eucalyptol, Undacanal, Dodecanal, Geranyl Acetate. Võib esile kutsuda allergilise reaktsiooni.

Kasutusjuhend

Kinnitage Finish värskendi sõrestiku külge või riputage sõrestiku ülemisele äärele nii, et see ei blokeeriks pihusteid. Kui vedelik on värskendi seest kadunud (ligikaudu 60 pesu), asendage kogu seade uuega.

Ohutus

Hoiatus. Kahjulik veeorganismidele, pikaajaline toime. Põhjustab tugevat silmade ärritust. Põhjustab nahaärritust. Sisaldab Eucalyptol, Undacanal, Dodecanal, Geranyl Acetate. Võib esile kutsuda allergilise reaktsiooni. Enne kasutamist tutvuda etiketil oleva infoga. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. Kanda kaitsekindaid. Kanda kaitseprille/kaitsemaski. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. NAHALE SATTUMISE KORRAL: pesta rohke vee ja seebiga. Sisu/mahuti kõrvaldada vastavalt kohalikele määrustele.

Pilt on illustreeriv, toote tegelik välimus võib erineda. Tootekirjeldus on üldise iseloomuga ning võib erineda tootepakendil olevast teabest.

Tooteinfo:
Oskus nimi Oskus raha
Kaubamärk: FINISH
Päritolumaa: Ungari
Netomass (g): 10 g
Teised kliendid ostsid veel
-29%

Huggies niisked salvrätikud Pure 3x56tk

4,06 € 5,69 €
-25%

Huggies püksmähkmed Pants 4 Boy 9-14kg 52tk

14,63 € 19,51 €