Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane!

0
Ostukorv Ostukorv on tühi

FINISH nõudepesumasina puh.vahend 250 ML

FINISH nõudepesumasina puh.vahend 250 ML

6,99 €
Kaubamärk: FINISH
Tootekood: 53113
EAN: 8594002680138
Kohaletoimetamine kogu Eestis kuni 3 tööpäeva jooksul
Küsi toote kohta
Kiire ja turvaline internetimakse

5 tõhusa toimeainega nõudepesumasina puhastaja aitab hooldada masinat ja samas võitleb rasva ning katlakiviga masinas, pihustitorudes, pumbas, äravoolutorus ja filtris.

Koostisosad

Sisaldab 5-15% mitteioonseid pindaktiivseid aineid, lõhnaained

Kasutusjuhend

KASUTAGE IGAKUISELT 1) Kasutage nõudepesumasina puhastusvahendit, kui masin on tühi. 2) Eemaldage korgilt ainult kleeps, ärge eemaldage korki. 3) Asetage pudel alumise resti peale põhjaga ülespoole, nagu te asetaksite taldriku, hoides korgi suletuna. 4) Pange nõudepesumasin tühjana tööle vähemalt 65 °C programmiga. SOBIB KÕIKIDELE NÕUDEPESUMASINATELE. ÄRGE LISAGE NÕUDEPESUVAHENDIT!

Ohutus

ETTEVAATUST. Põhjustab raskeid silmakahjustusi. Enne kasutamist tutvuda etiketil oleva infoga. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. Kanda kaitseprille/kaitsemaski. Pärast käitlemist pesta hoolega käsi. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Võtta viivitamata ühendust MÜRGISTUSTEABEKESKUSE või arstiga. Sisaldab isotridekanool, etoksüleeritud. Sisu/mahuti kõrvaldada vastavalt kohalikele/riiklikele eeskirjadele jäätmekäitlusettevõttes või taastöötlussüsteemis.

Pilt on illustreeriv, toote tegelik välimus võib erineda. Tootekirjeldus on üldise iseloomuga ning võib erineda tootepakendil olevast teabest.

Tooteinfo:
Oskus nimi Oskus raha
Kaubamärk: FINISH
Päritolumaa: Poola
Netomass (g): 270 g
Teised kliendid ostsid veel
-29%

Huggies niisked salvrätikud Pure 3x56tk

4,06 € 5,69 €

Veri Beri mustsõstrakangikesed 50g

1,79 €

FINISH All-in-1 0% 40 tab

19,98 €