Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane!

0
Ostukorv Ostukorv on tühi

Corega tabl proteeside puhastamiseks ja valgendamiseks 30tbl

Corega tabl proteeside puhastamiseks ja valgendamiseks 30tbl

5,08 €
Kaubamärk: COREGA
Tootekood: 6413
EAN: 4742041002365
Kohaletoimetamine kogu Eestis kuni 3 tööpäeva jooksul
Küsi toote kohta
Kiire ja turvaline internetimakse

Hambaproteeside puhastusvahend väga tõhusad puhastustabletid hambaproteesidele.

Kasutusjuhend

1. Lisage üks Corega tablett piisavale kogusele piisavalt soojale (mitte kuumale) veele, et see kataks proteesid (osalised proteesid või eemaldatavad sillad). 2. Pärast 3minutilist leotamist puhastage proteesid lahusega, kasutades pehmet hambaharja. 3. Loputage proteese hoolikalt voolava vee all. Hävitage allesjäänud lahus kohe pärast kasutamist.

Ohutus

OhutusED: Põhjustab tugevat silmaärritust. Pärast lahuse kasutamist peske hoolikalt käsi. SILMA SATTUMISEL: Loputage veega põhjalikult, mitme minuti jooksul. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui seda on lihtne teha. Jätkake loputamist. Silmaärrituse püsimisel: pöörduge konsultatsiooni/abi saamiseks arsti poole. Sisaldab PIPARMÜNDIÕLI. Võib põhjustada allergilisi reaktsioone. Hoida lastele või isikutele, kes võivad tablette või lahust kogemata alla neelata, kättesaamatus kohas. ALLANEELAMISE KORRAL: võtke ühendust arstiga. Nahaärrituse tekkimisel: katkestage kasutamine ja pöörduge arsti poole.  ETTEVAATUST: Ärge pange tablette ega lahust suhu. Ärge kasutage tablette, kui olete koostisosade suhtes allergiline. Ärge jooge puhastuslahust või kasutage seda suuloputusvedelikuna. Ärge puudutage suud või silmi peale tablettide või lahuse käitlemist.

Pilt on illustreeriv, toote tegelik välimus võib erineda. Tootekirjeldus on üldise iseloomuga ning võib erineda tootepakendil olevast teabest.

Tooteinfo:
Oskus nimi Oskus raha
Kaubamärk: COREGA
Päritolumaa: Iirimaa
Netomass (g): 84 g
Teised kliendid ostsid veel

Huggies mähkmed Extra Care 4 8-16kg 60tk

23,17 €

Schwarzkopf Live kergvärv 94 PUNK-LILLA

9,14 €
-40%

Bic geelpliiats Gel-ocity 4pakk, must, sinine x2, punane

1,52 € 2,54 €

Larbre Vert puhastusvahend vannitoale, sprei 740ml

4,37 €