Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane!

0
Ostukorv Ostukorv on tühi

CILLIT TBC wc puh.vahend ICE FRESH 500+250 ML

CILLIT TBC wc puh.vahend ICE FRESH 500+250 ML

3,36 €
Kaubamärk: CILLIT
Tootekood: 53077
EAN: 5900627050691
Kohaletoimetamine kogu Eestis kuni 3 tööpäeva jooksul
Küsi toote kohta
Kiire ja turvaline internetimakse

Cillit Lime & Rust Fresh WC-puhastusvahend. Eemaldab ka kõige tõrksamad plekid, katlakivi ja rooste.

Koostisosad

Koostis: alla 5% mitteioonsed pindaktiivsed ained, lõhnaained. Koostisosade teave: www.rbeuroinfo.com

Kasutusjuhend

KASUTAMINE. 1. Tõstke prill-laud üles ja suunake pudeli otsik ettevaatlikult poti ääre alla. 2. Pigistage ja kandke aeglaselt ümber poti, nii et vedelik kataks täielikult poti pinna. 3. Eriti tõrksate plekkide korral laske 10 minutit mõjuda, seejärel harjake ja loputage. Korgi tagasi panemiseks keerake see tihedalt kinni, kuni kuulete klõpsatust. ETTEVAATUSABINÕUD. Mitte lasta ainel kokku puutuda teiste pindadega peale WC-poti. Mitte kasutada metallil, marmoril, puidul ja emailpindadel. Enne kasutamist testige toodet väikesel, vähem nähtaval kohal, et kontrollida kokkusobivust pinnaga.

Ohutus

HOIATUS. Sisaldab sipelghapet. Võib söövitada metalle. Põhjustab tugevat silmade ärritust. Põhjustab nahaärritust. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Kui silmade ärritus ei möödu: pöörduda arsti poole. NAHALE SATTUMISE KORRAL: pesta rohke vee ja seebiga. Nahaärrituse korral: pöörduda arsti poole. Hoida sööbekindlas sööbekindla sisevoodriga mahutis. Mahuti kõrvaldada sobivasse pakendikonteinerisse / sisu kõrvaldada ohtlike jäätmete kogumiskohta vastavalt kohalikele määrustele.

Pilt on illustreeriv, toote tegelik välimus võib erineda. Tootekirjeldus on üldise iseloomuga ning võib erineda tootepakendil olevast teabest.

Tooteinfo:
Oskus nimi Oskus raha
Kaubamärk: CILLIT
Päritolumaa: Poola
Netomass (g): 770 g
Teised kliendid ostsid veel
-19%

Kleenex salvrätikud Box Ultra Soft 64tk 3-kihiline

1,32 € 1,62 €
-18%

Akvile naturaalne mineraalvesi spordikork 1L

0,65 € 0,79 €
-40%

Heinz tomatimahl 290ml PANT D

0,79 € 1,32 €
-30%

Heinz aedoad tomatikastmes 415g

1,49 € 2,12 €