Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane!

0
Ostukorv Ostukorv on tühi

CILLIT BANG Ultra Shine vannitubadele SPRAY 750 ML

CILLIT BANG Ultra Shine vannitubadele SPRAY 750 ML

6,99 €
Kaubamärk: CILLIT
Tootekood: 53610
EAN: 5900627081152
Kohaletoimetamine kogu Eestis kuni 3 tööpäeva jooksul
Küsi toote kohta
Kiire ja turvaline internetimakse

Cillit Bang vannitoa puhastussprei. LÄIGE PÜSIB 4 X KAUEM.* SUPER PUHAS VANNITUBA! Eemaldab katlakivi ja seebijäägid. Suurepärane pihusti on 2 X võimsam ja 100% taaskasutatav. Meie toote koostises pole midagi vaja varjata. Puhastavad koostisosad (sipelghape ja sulfoonhape) eemaldavad 100% katlakivi**. Pindaktiivsed ained kõrvaldavad mustuse ja seebijäägid. Polümeerid tugevdavad läiget - pinnad saavad läikivpuhtaks. Lõhn: värskus & meri. Stabilisaator (vesi) toimib lahustina. BANG JA MUSTUS KAOB! Meie Cillit Bang vannitoa puhastussprei on ideaalne puhastusvahend, et eemaldada ilma suurema jõupingutuseta kõik plekid vannitoas. Cillit Bangi kontsentreeritud koostis eemaldab efektiivselt ja kiiresti katlakivi, seebijäägid ning mustuse ja selle uus muudetud tehnoloogia takistab mustuse tagasitulekut. Teie vannituba püsib kaua puhas ja läikiv! Ideaalne kraanikausside, WC pottide, klaasi, seinaplaatide, vannide, duššide, roostevabast terasest kraanide puhastamiseks. Ei soovitata kasutada: * kõikide looduslike kivide * messingu * vase * linoleumi * tekstiilide puhastamiseks. Enne kasutamist testida toodet varjatud kohas, et veenduda pinnaga kokkusobivuses. *võrreldes eelmise koostisega Lime & Grime. **testitud katlakivi eemaldamisel.

Koostisosad

Koostis (koostisosade teave: www.rbeuroinfo.com): alla 5% mitteioonseid pindaktiivsed ained; lõhnaained.

Kasutusjuhend

Kasutamine. 1. Keerata otsik asendisse „ON“. 2. Pihustada vaht pinnale ja jätta mõneks sekundiks mõjuma. 3. Puhastada, pühkida ja loputada. Tugeva mustuse korral jätta vahend mõjuma maksimaalselt kuni 5 minutiks ja hõõruda küürimisšvammiga.

Ohutus

HOIATUS! Põhjustab tugevat silmade ärritust. Põhjustab nahaärritust. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. Pärast käitlemist pesta hoolega käsi. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Kui silmade ärritus ei möödu: pöörduda arsti poole. NAHALE SATTUMISE KORRAL: pesta rohke vee ja seebiga. Sisu/mahuti kõrvaldada vastavalt kohalikele regulatsioonidele.

Pilt on illustreeriv, toote tegelik välimus võib erineda. Tootekirjeldus on üldise iseloomuga ning võib erineda tootepakendil olevast teabest.

Tooteinfo:
Oskus nimi Oskus raha
Kaubamärk: CILLIT
Päritolumaa: Poola
Netomass (g): 780 g
Teised kliendid ostsid veel