Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane!

0
Ostukorv Ostukorv on tühi

Bref WC puhastusvahend 10x Effect Max White 700ml

Bref WC puhastusvahend 10x Effect Max White 700ml

4,49 €
Kaubamärk: BREF
Tootekood: 7653131
EAN: 9000101310832
Kohaletoimetamine kogu Eestis kuni 3 tööpäeva jooksul
Küsi toote kohta
Kiire ja turvaline internetimakse

Bref sobib suurepäraselt silmapaistvate, läikivate ja värskelt lõhnavate puhastustulemuste saavutamiseks. WCpuhastusvahend eemaldab tualetilt katlakivi, mustuse ja plekid. Tänu iseaktiivsele valemile on Bref Gel efektiivne kõige igapäevasemate WC puhastamisega kaasnevate probleemide vastu ning pakub suurema vaevata hügieenilist sügavpuhastust ning eemaldab katlakivi ja mustuse. Seda saab kasutada igapäevase puhastusvahendina mis tahes tualettpindade jaoks.

Säilitustingimused

Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 35°C.

Kasutusjuhend

Pane puhastusvahendit otse tualetipoti ääre alla. Lase sellel mõned minutid mõjuda ja seejärel loputa. Tugeva mustuse korral kasuta tualettpoti harja. Kui vahendit satub tualettpoti äärele, põrandale või happetundlikule pinnale, loputa koheselt puhta veega, et vältida kahjustusi või värvuse muutust.

Ohutus

Mitte segada kokku kloori sisaldavate puhastusvahenditega (võivad eralduda ohtlikud gaasid). Põhjustab nahaärritust. Põhjustab tugevat silmade ärritust. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Kanda kaitsekindaid. Kanda kaitseprille. Nahale sattumise korral: pesta rohke veega. Silma sattumise korral: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Kui silmade ärritus ei möödu: pöörduda arsti poole.

Pilt on illustreeriv, toote tegelik välimus võib erineda. Tootekirjeldus on üldise iseloomuga ning võib erineda tootepakendil olevast teabest.

Tooteinfo:
Oskus nimi Oskus raha
Kaubamärk: BREF
Päritolumaa: Ungari
Netomass (g): 741 g
Teised kliendid ostsid veel