Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane!

0
Ostukorv Ostukorv on tühi

AIR WICK Reeds Diffuser Fresh Mint & Berry 30 ML

AIR WICK Reeds Diffuser Fresh Mint & Berry 30 ML

5,59 €
Hind: 6,99 €
Kaubamärk: AIR WICK
Tootekood: 53629
EAN: 5900627062663
Kohaletoimetamine kogu Eestis kuni 3 tööpäeva jooksul
Küsi toote kohta
Kiire ja turvaline internetimakse

Air Wicki roost aroomihajuti kasutab imeliste aroomide delikaatseks hajutamiseks looduslikke rotangpalmi varsi. Looge oma kodus meeldiv õhkkond selle loodusliku lõhnakogemuse ja elegantse disainiga. Aroom Lush Hideaway: metsmarjad, kookospiim, värske münt.

Koostisosad

Sisaldab Coumarin, alpha-iso-Methylionone, Cinnamaldehyde. Võib esile kutsuda allergilise reaktsiooni.

Kasutusjuhend

Kasutusjuhend: Enne kasutamist lugege hoolikalt ohutusteavet. 1. Keerake kork lahti ja eemaldage see 2. Kandes kindaid, suruge sõrmega välja tihendusseib korgi otsal 3. Keerake kork pudelile tagasi 4. Sisestage rotanpalmi varred pudelisse, asetades nad harali. Varred toimivad kui taht, tõmmates lõhna üles ja vabastades seda aeglaselt õhku 5. Veenduge, et toode on asetatud stabiilsele pinnale, vältimaks juhuslikku mahavalgumist. Mitte asetada lihvitud, värvitud või plastpinnale. Mahavalgumise korral pühkida pind puhtaks. Palun säilitage juhendid edaspidiseks.

Ohutus

Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. Hoida lastele ja lemmikloomadele kättesaamatus kohas. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. ALLANEELAMISE KORRAL: halva enesetunde korral võtta ühendust MÜRGISTUSTEABEKESKUSE või arstiga. NAHALE SATTUMISE KORRAL: pesta rohke vee ja seebiga. Sisu/mahuti kõrvaldada vastavalt kohalikele ja riiklikele määrustele. Sisaldab Coumarin, alpha-iso-Methylionone, Cinnamaldehyde. Võib esile kutsuda allergilise reaktsiooni. Lõhnade suhtes ülitundlikud inimesed peavad olema selle toote kasutamisel ettevaatlikud. Ōhuvärskendid ei asenda häid hügieeniharjumusi.

Pilt on illustreeriv, toote tegelik välimus võib erineda. Tootekirjeldus on üldise iseloomuga ning võib erineda tootepakendil olevast teabest.

Tooteinfo:
Oskus nimi Oskus raha
Kaubamärk: AIR WICK
Päritolumaa: Ungari
Netomass (g): 47 g
Teised kliendid ostsid veel

Heinz tomatimahl 290ml PANT D

1,32 €
-16%

Pergale kreeker Kuku Ruku juustumaitseline 72g

0,85 € 1,01 €
-16%

Pergale kreeker Kuku Ruku soolaga 70g

0,85 € 1,01 €