Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane!

0
Ostukorv Ostukorv on tühi

AIR WICK lõhnaküünal Vanilla 105 G

AIR WICK lõhnaküünal Vanilla 105 G

3,20 €
Hind: 3,99 €
Kaubamärk: AIR WICK
Tootekood: 53669
EAN: 5900627061383
Kohaletoimetamine kogu Eestis kuni 3 tööpäeva jooksul
Küsi toote kohta
Kiire ja turvaline internetimakse

Air Wick lõhnaküünal Vanill & Pruun Suhkur. Eeterlikud õlid. Suurepärane aroom esimesest kuni viimase leegini. Rikasta oma kodu vanilli aroomi, soojade puidunootidega ja pehmete talviste kroonlehtedega.

Koostisosad

Sisaldab: 2-Methyl-3-(p-isopropylphenyl)propionaldehyde, Benzyl benzoate. Võib esile kutsuda allergilise reaktsiooni. Koostisosade teave: www.rbeuroinfo.com

Kasutusjuhend

HOIATUS: ENNE KASUTAMIST LUGEGE OHUTUSTEAVET JA ETTEVASABINÕUSID. SÄILITAGE NEED EDASPIDI KASUTAMISEKS. Juhendite eiramine võib põhjustada tuleohtu, isikuvigastust või klaasi purunemist. Klaas on kuum kasutamise ajal ja pärast kasutamist. Mitte kasutada, kui klaas on kahjustatud.. MITTE PANNA KÜÜNLASSE MUID OBJEKTE (nt TIKKE). Mitte jätta põlevat küünalt järelvalveta. Hoida eemal süttivatest materjalidest. Mitte põletada rohkem kui 4 tundi korraga. Kasutades mitut küünalt korraga, jätta küünalde vahele vähemalt 20 cm. Asetada lamedale kuumuskindlale pinnale, eemale tuuletõmbusest. Küünlaid mitte põletada süttivate materjalide peal või läheduses. Küünalt hoida püstises asendis. Mitte kasutada kuumadel pindadel (nt TV). Taht lõigata enne põletamist lühemaks, kui selle pikkus ületab 1 cm, et vältida liigset suitsemist. Põlemise ajal või enne hangumist mitte liigutada või kallutada. Mitte lasta leegil puutuda klaasist ümbrist. Küünal kustutada, kui küünalt on järele jäänud alla 1 cm, ja mitte lasta küünlal päris lõpuni põleda. Küünal kustutada õrnalt puhudes.

Ohutus

Hoida lastele ja lemmikloomadele kättesaamatus kohas. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. ALLANEELAMISE KORRAL: halva enesetunde korral võtta ühendust MÜRGISTUSTEABEKESKUSE või arstiga. Sisaldab: 2-Methyl-3-(p-isopropylphenyl)propionaldehyde, Benzyl benzoate. Võib esile kutsuda allergilise reaktsiooni. Lõhnade suhtes tundlikud inimesed peavad olema selle toote kasutamisel ettevaatlikud. Õhuvärskendid ei asenda häid hügieeniharjumusi. Sisu/mahuti kõrvaldada vastavalt kohalikele ja riiklikele eeskirjadele.

Pilt on illustreeriv, toote tegelik välimus võib erineda. Tootekirjeldus on üldise iseloomuga ning võib erineda tootepakendil olevast teabest.

Tooteinfo:
Oskus nimi Oskus raha
Kaubamärk: AIR WICK
Päritolumaa: Hiina
Netomass (g): 110 g
Teised kliendid ostsid veel