Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane!

0
Ostukorv Ostukorv on tühi

AIR WICK lõhnaküünal Apple & Cinnamon 105 G

AIR WICK lõhnaküünal Apple & Cinnamon 105 G

3,20 €
Hind: 3,99 €
Kaubamärk: AIR WICK
Tootekood: 53983
EAN: 5900627070064
Kohaletoimetamine kogu Eestis kuni 3 tööpäeva jooksul
Küsi toote kohta
Kiire ja turvaline internetimakse

Air Wick dekoratiivne lõhnaküünal Magus Õun & Kaneel. Eeterlikud õlid. Suurepärane aroom esimesest kuni viimase leegini. Naudi punaste õunte värskust, mis on segatud soojade vürtsidega.

Koostisosad

Koostisosade teave: www.rbeuroinfo.com

Kasutusjuhend

HOIATUS: ENNE KASUTAMIST LUGEGE OHUTUSTEAVET JA ETTEVASABINÕUSID. SÄILITAGE NEED EDASPIDI KASUTAMISEKS. Juhendite eiramine võib põhjustada tuleohtu, isikuvigastust või klaasi purunemist. Klaas on kuum kasutamise ajal ja pärast kasutamist. Mitte kasutada, kui klaas on kahjustatud. Mitte põletada rohkem kui 4 tundi korraga. Asetada lamedale kuumuskindlale pinnale. Küünalt hoida püstises asendis. Mitte kasutada kuumadel pindadel (nt TV). Mitte lasta leegil puutuda klaasist ümbrist. Küünal kustutada, kui küünalt on järele jäänud alla 1 cm, ja mitte lasta küünlal päris lõpuni põleda. Küünal kustutada õrnalt puhudes.

Ohutus

HOIATUS. Sisaldab: alfa-metüülkaneelaldehüüd; eugenool; kaneelaldehüüd; 4-tert- butüültsükloheksüülatsetaat. Võib põhjustada allergilist nahareaktsiooni. Hoida lastele ja lemmikloomadele kättesaamatus kohas. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. NAHALE SATTUMISE KORRAL: pesta rohke vee ja seebiga. Nahaärrituse või obe korral: pöörduda arsti poole. Lõhnade suhtes tundlikud inimesed peavad olema selle toote kasutamisel ettevaatlikud. Õhuvärskendid ei asenda häid hügieeniharjumusi. Ruum pärast kasutamist õhutada.

Pilt on illustreeriv, toote tegelik välimus võib erineda. Tootekirjeldus on üldise iseloomuga ning võib erineda tootepakendil olevast teabest.

Tooteinfo:
Oskus nimi Oskus raha
Kaubamärk: AIR WICK
Päritolumaa: Hiina
Netomass (g): 110 g
Teised kliendid ostsid veel