Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane!

0
Ostukorv Ostukorv on tühi

AIR WICK Freshmatic Mystical Garden täide 250 ML

AIR WICK Freshmatic Mystical Garden täide 250 ML

7,99 €
Kaubamärk: AIR WICK
Tootekood: 53620
EAN: 5900627062618
Kohaletoimetamine kogu Eestis kuni 3 tööpäeva jooksul
Küsi toote kohta
Kiire ja turvaline internetimakse

AirWick Freshmatic automaatse õhuvärskendi täide Mystical Garden (vahukomm, vaarikas, roos).

Koostisosad

Sisaldab dl-Citronellol. Võib esile kutsuda allergilise reaktsiooni. Lõhnade suhtes ülitundlikud inimesed peavad olema selle toote kasutamisel ettevaatlikud. Ōhuvärskendid ei asenda häid hügieeniharjumusi. Kasutada hästiventileeritavas alas.

Kasutusjuhend

Enne selle aerosooltäite sisestamist kontrollige, et automaatseadme lüliti on asendis OFF. Suunake seade näost eemale, enne kui selle sisse lülitate. Kui seade sisse lülitada, pihustab see automaatselt 15 sekundi pärast. Ohutuse huvides järgige hoolikalt kasutusjuhendit, mis on kaasas teie Freshmatic seadmega. Ärge laske pihustuda otse toidule, kangale ega pindadele. Pindadele sattumisel pühkige kohe niiske lapiga ära.

Ohutus

ETTEVAATUST. Eriti tuleohtlik aerosool. HOIDA LASTELE JA LEMMIKLOOMADELE KÄTTESAAMATUS KOHAS. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. Kasutada ainult vastavalt juhendile. Hoida eemal soojusallikast/sädemetest/leekidest/kuumadest pindadest. – Mitte suitsetada. Mahuti on rõhu all: kuumutamisel võib lõhkeda. Mitte purustada ega põletada isegi pärast kasutamist. Hoida päikesevalguse eest. Mitte hoida temperatuuril üle 50 °C/ 122 °F. Mitte pihustada leekidesse või muusse süüteallikasse. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord.

Pilt on illustreeriv, toote tegelik välimus võib erineda. Tootekirjeldus on üldise iseloomuga ning võib erineda tootepakendil olevast teabest.

Tooteinfo:
Oskus nimi Oskus raha
Kaubamärk: AIR WICK, AIR WICK
Päritolumaa: Ühendkuningriik, Ühendkuningriik
Netomass (g): 160 g, 160 g
Teised kliendid ostsid veel