Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane!

0
Ostukorv Ostukorv on tühi

AIR WICK Freshmatic Maui Mango Splash täide 250 ML

AIR WICK Freshmatic Maui Mango Splash täide 250 ML

6,39 €
Hind: 7,99 €
Kaubamärk: AIR WICK
Tootekood: 53631
EAN: 5900627057553
Kohaletoimetamine kogu Eestis kuni 3 tööpäeva jooksul
Küsi toote kohta
Kiire ja turvaline internetimakse

Air Wick automaatse õhuvärskendi täide Maui Mango Splash Laske oma meeled uitama ja nautige hingematvaid vaateid Maui rannalt. Jälgige vahutavaid laineid, samal ajal kui õhus on tunda mahlakate mangode ja värskete virsikute noote. Pidev värskus kuni 70 päevaks (kasutamisel kõige madalamal seadistusel).

Koostisosad

Koostisosade teave: www.rbeuroinfo.com

Kasutusjuhend

Enne selle aerosooltäite sisestamist kontrollige, et automaatseadme lüliti on asendis OFF. Suunake seade näost eemale, enne kui selle sisse lülitate. Kui seade sisse lülitada, pihustab see automaatselt 15 sekundi pärast. Ohutuse huvides järgige hoolikalt kasutusjuhendit, mis on kaasas teie automaatse seadmega. HOIATUS: kasutada ainult vastavalt juhendile. Kasutada hästiventileeritavas alas.

Ohutus

ETTEVAATUST. Eriti tuleohtlik aerosool. Mahuti on rõhu all: kuumutamisel võib lõhkeda. Hoida lastele ja lemmikloomadele kättesaamatus kohas. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. Hoida eemal soojusallikast, kuumadest pindadest, sädemetest, leekidest ja muudest süüteallikatest. Mitte suitsetada. Mitte pihustada leekidesse või muusse süüteallikasse. Hoida päikesevalguse eest. Mitte hoida temperatuuril üle 50 °C. Mitte purustada ega põletada isegi pärast kasutamist. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Sisaldab Linalooli. Võib esile kutsuda allergilise reaktsiooni. Lõhnade suhtes tundlikud inimesed peavad olema selle toote kasutamisel ettevaatlikud. Õhuvärskendid ei asenda häid hügieeniharjumusi. Ruum pärast kasutamist õhutada.

Pilt on illustreeriv, toote tegelik välimus võib erineda. Tootekirjeldus on üldise iseloomuga ning võib erineda tootepakendil olevast teabest.

Tooteinfo:
Oskus nimi Oskus raha
Kaubamärk: AIR WICK
Päritolumaa: Ühendkuningriik
Netomass (g): 160 g
Teised kliendid ostsid veel