Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane!

0
Ostukorv Ostukorv on tühi

AIR WICK Freshmatic compact komplekt Spring Delight

AIR WICK Freshmatic compact komplekt Spring Delight

9,99 €
Kaubamärk: AIR WICK
Tootekood: 53964
EAN: 5900627076806
Kohaletoimetamine kogu Eestis kuni 3 tööpäeva jooksul
Küsi toote kohta
Kiire ja turvaline internetimakse

Air Wick automaatse õhuvärskendi komplekt Kevadrõõm. Lõhna automaatne eraldamine. Kontrollige lõhna intensiivsust, reguleerides sagedust. Lõhn kestab kuni 70 päeva* neutraliseerides ebameeldiva lõhna (*põhineb madalaimal seadistusel). Komplekt sisaldab: seade, lõhnatäide (250 ml), patarei. Lõhnatäide Kevadrõõm: värske sidrunilõhn koos lille- ja puidunootidega

Koostisosad

Sisaldab heksüülkaneelaldehüüd ja tetrametüülatsetüüloktahüdronaftaleenid. Koostisosade lisateave: www.rbeuroinfo.com

Kasutusjuhend

Kasutusjuhend: SUUNAKE SEADE ALATI NÄOST EEMALE. Vt piktogramme pakendil. JUHISED OHUTUKS KASUTAMISEKS: Lugege tähelepanelikult - säilitage edaspidiseks tutvumiseks. See seade töötab patareidega. KASUTAMISEKS AINULT TÄISKASVANUTELE. Mitte kasutamiseks lastele ega vähenenud füüsiliste, sensoorsete või vaimsete võimetega isikutele. Kasutage ainult vastavalt juhistele. HOIDA LASTELE JA LEMMIKLOOMADELE KÄTTESAAMATUS KOHAS. Kasutada hästiventileeritavas kohas. ENNE TÄITE SISESTAMIST LÜLITAGE TAIMER VÄLJA. Lugege läbi aerosooli kasutamise ettevaatusabinõud ja järgige neid. Kasutage ainult Air Wick täiteid. ASETAGE SEADE SILMADE KÕRGUSELE (VÄHELALT 2 M PÕRANDAST) Kasutage ainult mittelaetavaid aluselisi patareisid. Veenduge, et patareid on õigesti sisestatud, joondades (+) ja (-) klemmid. Kui patareid lekivad, eemaldage need viivitamatult ja samuti lekkinud aine. Eemaldage patareid, kui seadet kaua aega ei kasutata. Kui olete kauem kui nädal ära, lülitage seade välja.

Ohutus

HOIATUS: Ärge asetage kuumusallika, lahtise leegi, elektriseadme lähedale või otsese päikesevalguse kätte (üle 50°C). Ärge laske patareidel kokku puutuda veega, tule või kõrgete temperatuuridega. Ärge tekitage lühist. Ärge proovige patareisid laadida. Jäätmekäitlus: vastavalt kohalikule seadusandlusele. Eemaldage patareid. Tühi aerosool visata ära koos olmejäätmetega või panna pakendikonteinerisse. Automaatseade viige elektroonikaromude kogumispunkti. Enne selle aerosooli sisestamist kontrollige, et seade oleks asendis OFF. Enne sisselülitamist suunake seade näost eemale. Kui seade on sisse lülitatud, pihustab seade automaatselt 15 sekundi pärast. Ohutuse huvides järgige oma automaatse seadme juhiseid. HOIATUS: Kasutada ainult vastavalt juhendile. Tahtlik väärkasutus sisu kontsentreerimisel ja sissehingamisel võib olla kahjulik või surmav. Aerosooli mitte sissehingata. Kasutada hästiventileeritavas kohas. Kõrged temperatuurid võivad tekkida autodes ja tulekollete lähedal. Muudab kõvad pinnad libedaks. Ettevaatust. Eriti tuleohtlik aerosool. Mahuti on rõhu all: kuumutamisel võib lõhkeda. Kasutada ainult vastavalt juhendile. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Kasutada hästiventileeritavas kohas. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. Hoida eemal soojusallikast, kuumadest pindadest, sädemetest, leekidest ja muudest süüteallikatest. Mitte suitsetada. Mitte pihustada leekidesse või muusse süüteallikasse. Hoida päikesevalguse eest. Mitte hoida temperatuuril üle 50 °C. Mitte purustada ega põletada isegi pärast kasutamist. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Sisaldab Sisaldab heksüülkaneelaldehüüd ja tetrametüülatsetüüloktahüdronaftaleenid. Võib esile kutsuda allergilise reaktsiooni. Lõhnade suhtes ülitundlikud inimesed peavad olema selle toote kasutamisel ettevaatlikud. Õhuväskendid ei asenda häid hügieeniharjumusi.

Pilt on illustreeriv, toote tegelik välimus võib erineda. Tootekirjeldus on üldise iseloomuga ning võib erineda tootepakendil olevast teabest.

Tooteinfo:
Oskus nimi Oskus raha
Kaubamärk: AIR WICK
Päritolumaa: Hiina
Netomass (g): 160 g
Teised kliendid ostsid veel
-34%

Huggies niisked salvrätikud Pure 56tk

1,93 € 2,94 €
-34%

Huggies niisked salvrätikud Natural Care 56tk

1,93 € 2,94 €
-32%