Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane!

0
Ostukorv Ostukorv on tühi

AIR WICK Essential Mist komplekt Happiness 20 ML

AIR WICK Essential Mist komplekt Happiness 20 ML

17,99 €
Kaubamärk: AIR WICK
Tootekood: 53710
EAN: 5900627080148
Kohaletoimetamine kogu Eestis kuni 3 tööpäeva jooksul
Küsi toote kohta
Kiire ja turvaline internetimakse

Muudab looduslikud eeterlikud õlid atomaatselt uduks. Kestab kuni 45 päeva**. Komplekt sisaldab: 1 diffuuser, 1 lõhnatäide, 3 patareid. **põhineb madalaima intensiivsusega seadistusel.

Koostisosad

Sisaldab alfa-heksüülkaneelaldehüüd, isotsüklotsitraal, dimetüültsükloheks-3-een-1-karbaldehüüd (isomeeride segu), linalool ja 2,4-dimetüül-3-tsüklohekseen-1 karboksaldehüüd. Lisateave koostise kohta: www.rbeuroinfo.com

Kasutusjuhend

KASUTAMINE: 1. Väliskatte eemaldamiseks tõstke see üles. 2. Paigaldage 3 patareid. 3. Eemaldage täitepudeli kork, sisestage täitepudel, lükates selle püstiselt seadmesse, kuni kuulete klõpsatust. 4. Paigaldage väliskate tagasi. 5. Lülitage seade liuguriga sisse (sinine tuli hakkab vilkuma), valige intensiivsuse tase. 6. Seade töötab 8-tunnise tsükliga, vabastades regulaarselt udu, seejärel lülitub ooterežiimi kuni järgmise päevani. Seadme omadused: a) Stardiaja muutmine – lükake liugur asendisse „off“, seejärel soovitud aja seadistusele. B) Lõhnatase on reguleeritav madalale, keskmisele või kõrgele tasemele. JUHISED OHUTUKS KASUTAMISEKS: Lugege HOOLIKALT – säilitage edaspidiseks. Käesolev seade töötab patareidega. KASUTAMISEKS AINULT TÄISKASVANUTELE. See ei ole kasutamiseks lastele ja isikutele, kellel on vähenenud füüsilised, sensoorsed ja vaimsed võimed. Kasutage ainult mittelaetavaid leelispatareisid. Veenduge, patareid on õigesti sisestatud, joondades (+) ja (-) klemmid. Kui patareid lekivad – eemaldage need koheselt ja ka kogu lekkinud aine. Eemaldage patareid, kui seadet ei kasutata pikka aega. Kui olete rohkem kui nädala ära, lülitage seade välja. MITTE asetada soojusallika, avatud leegi, mis tahes elektriseadme või otsese päikesevalguse lähedusse (üle 50 °C). MITTE segada kasutatud patareisid, eri marki või eri tüüpi patareisid. MITTE lasta patareidel kokku puutuda vee, tule või kõrgete temperatuuridega. MITTE põhjustada lühist. MITTE püüda patareisid laadida. Kõrvaldamine: vastavalt kohalikele eeskirjadele. Eemaldage patareid. Tühi klaaspudel visata olemjäätmetesse või pakendikonteinerisse. Automaatseade viige elektri- ja elektroonikaseadmete kogumispunkti. ? Kasutada vastavalt juhendile.? Toodet hoida tasasel pinnal. ? Hoida püstiselt igal ajal. MITTE KASUTADA KAHJUSTATUD SEADET. MITTE KASUTADA PIDEVALT. MITTE TAKISTADA ÕHUVOOLU. MITTE KASUTADA VÄIKESTES, PIIRATUD LEMMIKLOOMAALADES. MITTE KASUTADA MAGAMISALAS. AURU OTSE MITTE SISSE HINGATA. MITTE ALLA NEELATA. Kasutada hästiventileeritavas alas. ENNE TÄITE SISEASTAMIST LÜLITAGE TAIMER VÄLJA. Kasutada ainult Air Wick Aroma Mist täiteid.

Ohutus

Hoida lastele ja lemmikloomadele kättesaamatus kohas. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. Sisaldab alfa-heksüülkaneelaldehüüd, isotsüklotsitraal, dimetüültsükloheks-3-een-1-karbaldehüüd (isomeeride segu), linalool ja 2,4-dimetüül-3-tsüklohekseen-1 karboksaldehüüd. Võib esile kutsuda allergilise reaktsiooni. Lõhnade suhtes tundlikud inimesed peavad olema selle toote kasutamisel ettevaatlikud. Õhuvärskendid ei asenda häid hügieeniharjumusi.

Pilt on illustreeriv, toote tegelik välimus võib erineda. Tootekirjeldus on üldise iseloomuga ning võib erineda tootepakendil olevast teabest.

Tooteinfo:
Oskus nimi Oskus raha
Kaubamärk: AIR WICK
Päritolumaa: Ungari
Netomass (g): 20 g