Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane!

0
Ostukorv Ostukorv on tühi

AIR WICK Electrical Smooth Satin & Moon Lilly täide 19 ML

AIR WICK Electrical Smooth Satin & Moon Lilly täide 19 ML

5,99 €
Kaubamärk: AIR WICK
Tootekood: 53767
EAN: 5908252005611
Kohaletoimetamine kogu Eestis kuni 3 tööpäeva jooksul
Küsi toote kohta
Kiire ja turvaline internetimakse

Air Wick elektrilise õhuvärskendi täitepudel Sile Satiin ja Kuuliilia. Uus! Sisaldab looduslikke koostisosi*. Nautige lõhna kuni 120 päeva**. Rikastatud looduslike eeterlike õlidega. *Sisaldab vähemalt 50% looduslikku päritolu koostisosi. Loodusliku päritoluga koostisosad säilitavad pärast töötlemist 50% oma looduslikust koostisest. **Kasutatakse 12 tundi päevas madalaima intensiivsuse seadistusega.

Koostisosad

Sisaldab: linalool, alfa-heksüülkaneelaldehüüd, isoeugenool. Sisaldab: bensüülsalitsülaat, tsitraal, tetrametüülatsetüüloktahüdronaftaleen, limoneen, 2,4-dimetüül-3-tsükloheksenkarboksaldehüüd, kumariin, 3-(4-isobutüül-2-metüülfenüül)propanal, linalüülatsetaat, 2-(3,5-dimetüülheks-3-een-2-üüloksü) -2-metüülpropüültsüklopropaankarboksülaat, Citrus aurantium bergamia puuviljaõli, Citrus limon puuviljaõli, tsinnamal, delta-damaskoon.Võib esile kutsuda allergilise reaktsiooni. Koostisosade lisateave: www.rbeuroinfo.com.

Kasutusjuhend

KASUTUSJUHEND: Kasutage ainult koos Airwicki või Botanica elektrilise hajutiga. 1. Eemaldage pudeli plastkork. 2. Sisestage lõhnapudel Air Wick elektrilisse hajutisse altpoolt ja lükake ülespoole, kuni kostub klõpsatus. Lõhnapudel peab alati olema püsti. 3. Sisestage lõhnahajuti koos lõhnapudeliga seina pistikupessa. 4. Hajuti peal on skaala, mille abil saate valida lõhna intensiivsust. Suurem märk = suurem intensiivsus. 5. Lõhnapudeli vahetamiseks eemaldage seade pistikupesast ja tõmmake lõhnapudel välja. OHUTUSJUHISED: LUGEGE OHUTUSJUHISEID JA HOIATUSI. SÄILITAGE VÄLISPAKEND HILISEMAKS KASUTAMISEKS. TÕMMAKE HAJUTI ALATI VOOLUVÕRGUST VÄLJA, ENNE KUI SISESTATE VÕI VAHETATE LÕHNAPUDELEID. MITTE PAIGUTADA KOHTADESSE, KUS HAJUTI VÕIB OLLA FÜÜSILISELT MÕJUTATUD. Kui hajuti on kahjustatud, lülitage enne selle eemaldamist pistikupesast elektrivool välja. Ärge kasutage koos pikendusjuhtmete või jagajatega. Kasutage ainult siseruumides. HAJUTI PEAB ALATI OLEMA PÜSTIASENDIS. Ärge puudutage seda märgade kätega ega metallist esemetega. Hajutit ei tohi kasutada pidevalt, see tuleb ööseks välja lülitada. Jätke alati 50 cm vaba ruumi sisselülitatud seadme kohal ja ümber. Ärge piirake seadme juures õhuvoolu. Mitte paigutada väikestesse, suletud ruumidesse, mis on mõeldud lemmikloomadele ja kus puudub ventilatsioon. Ärge asetage soojusallika lähedusse ega otsese päikesevalguse kätte. Ärge asetage lakitud, värvitud või plastpindadele. Seadme puhastamiseks tõmmake see pistikupesast välja ja kasutage kuiva lappi. KASUTAGE AINUT AIR WICKI TÄITEPUDELEID. TEISTE TÄITEPUDELITE KASUTAMINE VÕIB PÕHJUSTADA MÜRGISTUS- VÕI TULEKAHJUOHTU. KASUTAMISEKS AINULT TÄISKASVANUTELE. See seade ei ole ette nähtud järelevalveta kasutamiseks lastele või piiratud füüsiliste, sensoorsete või vaimsete võimetega isikutele. Ärge lubage lastel seadet käsitseda.

Ohutus

Hoiatus. Sisaldab: linalool, alfa-heksüülkaneelaldehüüd, isoeugenool. Põhjustab tugevat silmade ärritust. Võib põhjustada allergilist nahareaktsiooni. Kahjulik veeorganismidele, pikaajaline toime. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. ALLANEELAMISE KORRAL: võtta viivitamata ühendust MÜRGISTUSTEABEKESKUSEGA/arstiga. NAHALE SATTUMISE KORRAL: pesta rohke vee ja seebiga. Nahaärrituse või lööbe korral: pöörduda arsti poole. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Kui silmade ärritus ei möödu: pöörduda arsti poole. Sisaldab: bensüülsalitsülaat, tsitraal, tetrametüülatsetüüloktahüdronaftaleen, limoneen, 2,4-dimetüül-3-tsükloheksenkarboksaldehüüd, kumariin, 3-(4-isobutüül-2-metüülfenüül)propanal, linalüülatsetaat, 2-(3,5-dimetüülheks-3-een-2-üüloksü) -2-metüülpropüültsüklopropaankarboksülaat, Citrus aurantium bergamia puuviljaõli, Citrus limon puuviljaõli, tsinnamal, delta-damaskoon.Võib esile kutsuda allergilise reaktsiooni. Lõhnade suhtes tundlikud inimesed peavad olema selle toote kasutamisel ettevaatlikud. Ōhuvärskendid ei asenda häid hügieeniharjumusi.

Pilt on illustreeriv, toote tegelik välimus võib erineda. Tootekirjeldus on üldise iseloomuga ning võib erineda tootepakendil olevast teabest.

Tooteinfo:
Oskus nimi Oskus raha
Kaubamärk: AIR WICK
Päritolumaa: Ungari
Netomass (g): 20 g