Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane!

0
Ostukorv Ostukorv on tühi

AIR WICK Electrical Ocean Mist & Lotus Blossom (pistik+täide) 19 ML

AIR WICK Electrical Ocean Mist & Lotus Blossom (pistik+täide) 19 ML

7,99 €
Kaubamärk: AIR WICK
Tootekood: 53761
EAN: 5908252005475
Kohaletoimetamine kogu Eestis kuni 3 tööpäeva jooksul
Küsi toote kohta
Kiire ja turvaline internetimakse

Air Wick elektrilise õhuvärskendi komplekt Ookeani Udu ja Lootoslill Tutvustame meie uut madalama energiakuluga Air Wicki elektrilist õhuvärskendit! Tänu ülespoole ja küljele suunatud mehhanismile, jõuab lõhn ruumi igasse nurka ja loob meeldiva atmosfääri. Ja stiilne uus disain sulandub ideaalselt teie interjööri. Uus Lõhnastatud Õlide koostis sisaldab looduslikke koostisosi* ja on täiustatud looduslike eeterlike õlidega, et anda teile autentne lõhnakogemus. Pakend: 1 elektriline hajuti ja 1 lõhnapudel (19 ml). Nautige türkiissiniste vete kosutavat jahedust ... rahulik paradiis, kus läbikumavad kroonlehed ja osoonivärvid valgustavad õhku nagu soojad päikesekiired. Täitke oma toa iga nurk loodusest inspireeritud lõhnadega ning looge hubane ja külalislahke õhkkond. *Sisaldab vähemalt 50% looduslikke koostisosi. Looduslikest allikatest saadud koostisosad säilitavad pärast töötlemist 50% oma looduslikust koostisest. Nautige lõhna kuni 120 päeva**. **Kasutatakse 12 tundi päevas madalaima intensiivsuse seadistusega.

Koostisosad

SUUREPÄRANE LÕHN: looduslike eeterlike õlidega. Lõhna koostisosad lõhnakogemuseks. ABIAINED: lahustid, mis kannavad lõhna. EI SISALDA: ftalaate, atsetooni, värvaineid. Sisaldab: linalool, tetrahüdrolinalool, 4-tertbutüültsükoheksüülatsetaat. Sisaldab: tetrametüülatsetüüloktahüdronaftaleenid, linalüülatsetaat, alfa-isometüül-ionoon, 2,4-dimetüül-3-tsüklohekseen-karboksaldehüüd, kumariin, etüül 2,2-dimetüülhüdrotsinamaal, dimetüülheptenaal, delta-damaskoon, isoeugenool, metüülhüdrotsinamaal, oktiinkarbonaat. Võib esile kutsuda allergilise reaktsiooni. Koostisosade lisateave: www.rbeuroinfo.com.

Kasutusjuhend

KASUTUSJUHEND: Kasutage ainult koos Airwicki või Botanica elektrilise hajutiga. 1.Eemaldage pudeli plastkork. 2.Sisestage lõhnapudel Air Wick elektrilisse hajutisse altpoolt ja lükake ülespoole, kuni kostub klõpsatus. Lõhnapudel peab alati olema püsti. 3. Sisestage lõhnahajuti koos lõhnapudeliga seina pistikupessa. 4. Hajuti peal on skaala, mille abil saate valida lõhna intensiivsust. Suurem märk = suurem intensiivsus. 5.Lõhnapudeli vahetamiseks eemaldage seade pistikupesast ja tõmmake lõhnapudel välja. 220-240V/1,9W. OHUTUSJUHISED: LUGEGE OHUTUSJUHISEID JA HOIATUSI. SÄILITAGE VÄLISPAKEND HILISEMAKS KASUTAMISEKS. TÕMMAKE HAJUTI ALATI VOOLUVÕRGUST VÄLJA, ENNE KUI SISESTATE VÕI VAHETATE LÕHNAPUDELEID. MITTE PAIGUTADA KOHTADESSE, KUS HAJUTI VÕIB OLLA FÜÜSILISELT MÕJUTATUD. Kui hajuti on kahjustatud, lülitage enne selle eemaldamist pistikupesast elektrivool välja. Ärge kasutage koos pikendusjuhtmete või jagajatega. Kasutage ainult siseruumides. HAJUTI PEAB ALATI OLEMA PÜSTIASENDIS. Ärge puudutage seda märgade kätega ega metallist esemetega. Hajutit ei tohi kasutada pidevalt, see tuleb ööseks välja lülitada. Jätke alati 50 cm vaba ruumi sisselülitatud seadme kohal ja ümber. Ärge piirake seadme juures õhuvoolu. Mitte paigutada väikestesse, suletud ruumidesse, mis on mõeldud lemmikloomadele ja kus puudub ventilatsioon. Ärge asetage soojusallika lähedusse ega otsese päikesevalguse kätte. Ärge asetage lakitud, värvitud või plastpindadele. Seadme puhastamiseks tõmmake see pistikupesast välja ja kasutage kuiva lappi. KASUTAGE AINUT AIR WICKI TÄITEPUDELEID. TEISTE TÄITEPUDELITE KASUTAMINE VÕIB PÕHJUSTADA MÜRGISTUS- VÕI TULEKAHJUOHTU. KASUTAMISEKS AINULT TÄISKASVANUTELE. See seade ei ole ette nähtud järelevalveta kasutamiseks lastele või piiratud füüsiliste, sensoorsete või vaimsete võimetega isikutele. Ärge lubage lastel seadet käsitseda.

Ohutus

Hoiatus.Tuleohtik vedelik. Sisaldab: linalool, tetrahüdrolinalool, 4-tertbutüültsükoheksüülatsetaat. Põhjustab tugevat silmade ärritust. Võib põhjustada allergilist nahareaktsiooni. Kahjulik veeorganismidele, pikaajaline toime. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. ALLANEELAMISE KORRAL: võtta viivitamata ühendust MÜRGISTUSTEABEKESKUSEGA/arstiga. NAHALE SATTUMISE KORRAL: pesta rohke vee ja seebiga. Nahaärrituse või lööbe korral: pöörduda arsti poole. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Kui silmade ärritus ei möödu: pöörduda arsti poole. Sisaldab: tetrametüülatsetüüloktahüdronaftaleenid, linalüülatsetaat, alfa-isometüül-ionoon, 2,4-dimetüül-3-tsüklohekseen-karboksaldehüüd, kumariin, etüül 2,2-dimetüülhüdrotsinamaal, dimetüülheptenaal, delta-damaskoon, isoeugenool, metüülhüdrotsinamaal, oktiinkarbonaat. Võib esile kutsuda allergilise reaktsiooni. Lõhnade suhtes tundlikud inimesed peavad olema selle toote kasutamisel ettevaatlikud. Ōhuvärskendid ei asenda häid hügieeniharjumusi.

Pilt on illustreeriv, toote tegelik välimus võib erineda. Tootekirjeldus on üldise iseloomuga ning võib erineda tootepakendil olevast teabest.

Tooteinfo:
Oskus nimi Oskus raha
Kaubamärk: AIR WICK
Päritolumaa: Ungari
Netomass (g): 18 g