Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane!

0
Ostukorv Ostukorv on tühi

AIR WICK Diffuser Fresh Air 30 ML

AIR WICK Diffuser Fresh Air 30 ML

6,99 €
Kaubamärk: AIR WICK
Tootekood: 53459
EAN: 5011417547885
Kohaletoimetamine kogu Eestis kuni 3 tööpäeva jooksul
Küsi toote kohta
Kiire ja turvaline internetimakse

Air Wicki roost aroomihajuti kasutab imeliste aroomide delikaatseks hajutamiseks looduslikke rotangpalmi varsi. Looge oma kodus meeldiv atmosfäär selle looduslike aroomide ja elegantse disainiga. Aqua Essences – veetaimedest inspireeritud lõhnad. Valged Lilled – värskelt lõigatud valge freesia ja prantsuse jasmiini lõhn.

Koostisosad

Sisaldab 3-Butoxypropan-2-ol; 2-Methyl-3-(p-isopropylphenyl)propionaldehyde, 3-p-Cumenyl-2-Methylpropionaldehyde, 2-(4-tert-Butylbenzyl)propionaldehyde, Citronellol, Butylphenyl methylpropional, Citral, dl-Citronellol, 2,4-Dimethyl-3-cyclohexen-1-carboxaldehyde, p-tert- Butyldihydrocinnamaldehyde, Geraniol, cis-3-Hexenyl salicylate, delta-1-(2,6,6-Trimethyl- 3-cyclohexen-1-yl)-2-buten-1-one, 3-Phenylbutanal, Phenylacetaldehyde, Eugenol. Võib põhjustada allergilist nahareaktsiooni.

Kasutusjuhend

Kasutusjuhend: ENNE KASUTAMIST LUGEGE OHUTUSTEAVET JA ETTEVAATUSMEETMEID. SÄILITAGE SEE TEAVE EDASPIDISEKS. Kasutage ainult vastavalt juhendile. Kestab kuni 4 nädalat. 1. Keerake pudeli kork lahti ja eemaldage kork. 2. Lükake sõrmedega välja korgi ülaosas olev ketas. 3. Keerake kork uuesti pudelile. 4. Sisestage rotangpalmi varred pudelisse, asetades need laiali. Vars toimib kui taht, tõmmates aroomi üles ning eraldades seda aeglaselt õhku. 5. Veenduge, et toode on asetatud stabiilsele pinnale, vältimaks juhuslikku mahavalgumist. Mitte asetada lihvitud, värvitud või plastpinnale. Mahavalgumise korral pühkida pind puhtaks. Hoidke kasutusjuhend alles.

Ohutus

Ohutusteave: Hoiatus. Põhjustab tugevat silmade ärritust. Põhjustab nahaärritust. Kahjulik veeorganismidele, pikaajaline toime. Sisaldab 3-Butoxypropan-2-ol; 2-Methyl-3-(p-isopropylphenyl)propionaldehyde, 3-p-Cumenyl-2-Methylpropionaldehyde, 2-(4-tert-Butylbenzyl)propionaldehyde, Citronellol, Butylphenyl methylpropional, Citral, dl-Citronellol, 2,4-Dimethyl-3-cyclohexen-1-carboxaldehyde, p-tert- Butyldihydrocinnamaldehyde, Geraniol, cis-3-Hexenyl salicylate, delta-1-(2,6,6-Trimethyl- 3-cyclohexen-1-yl)-2-buten-1-one, 3-Phenylbutanal, Phenylacetaldehyde, Eugenol. Võib põhjustada allergilist nahareaktsiooni. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. Enne kasutamist tutvuda etiketil oleva infoga. Kanda kaitsekindaid ja kaitseprille/kaitsemaski. ALLANEELAMISE KORRAL: võtta viivitamata ühendust MÜRGISTUSTEABEKESKUSEGA/ arstiga. NAHALE SATTUMISE KORRAL: pesta rohke vee ja seebiga. Nahaärrituse korral: pöörduda arsti poole. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Kui silmade ärritus ei möödu: pöörduda arsti poole. Lõhnade suhtes tundlikud inimesed peavad olema selle toote kasutamisel ettevaatlikud. Õhuvärskendid ei asenda häid hügieeniharjumusi.

Pilt on illustreeriv, toote tegelik välimus võib erineda. Tootekirjeldus on üldise iseloomuga ning võib erineda tootepakendil olevast teabest.

Tooteinfo:
Oskus nimi Oskus raha
Kaubamärk: AIR WICK
Päritolumaa: Ungari
Netomass (g): 30 g
Teised kliendid ostsid veel
-30%

Twinings must tee klassikaline valik 20pk

3,06 € 4,37 €
-27%

Huggies püksmähkmed Pants 6 Girl 15-25kg 30tk

11,58 € 15,85 €
-28%

Huggies mähkmed Extra Care 3 6-10kg 72tk

16,76 € 23,17 €