Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane!

0
Ostukorv Ostukorv on tühi

AIR WICK aerosool Fresh Waters 300 ML

AIR WICK aerosool Fresh Waters 300 ML

2,99 €
Kaubamärk: AIR WICK
Tootekood: 53301
EAN: 5908252002597
Kohaletoimetamine kogu Eestis kuni 3 tööpäeva jooksul
Küsi toote kohta
Kiire ja turvaline internetimakse

Värske Vesi - jaheda vahutava voolava vee värskus on segatud suveõhtu kerge briisi lõhnaga. Värskendab ja võitleb halva lõhnaga.

Koostisosad

Koostisosade teave: www.rbeuroinfo.com

Kasutusjuhend

Kasutusjuhend: Enne kasutamist loksutada korralikult. Pihustada näost ja kehast eemale. ETTEVAATUST. Kasutada ainult vastavalt juhistele. Tahtlik väärkasutamine sisu tahtliku kontsentreerimise ja sissehingamise kaudu võib olla kahjulik või surmav. Aerosooli mitte sisse hingata. Kasutada hästiventileeritavas kohas. Mootorsõidukites ning ahjude ja kaminate läheduses võib esineda äärmuslikke temperatuure. Kõval pinnal libe.

Ohutus

Air Wick aerosool Värske Vesi. ETTEVAATUST. Eriti tuleohtlik aerosool. Mahuti on rõhu all: kuumutamisel võib lõhkeda. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. Hoida päikesevalguse eest. Mitte hoida temperatuuril üle 50 °C. Mitte purustada ega põletada isegi pärast kasutamist. Hoida eemal soojusallikast, kuumadest pindadest, sädemetest, leekidest ja muudest süüteallikatest. Mitte suitsetada. Mitte pihustada leekidesse või muusse süüteallikasse. Pihustatud ainet mitte sisse hingata. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Lõhnade suhtes tundlikud inimesed peavad olema selle toote kasutamisel ettevaatlikud. Õhuvärskendid ei asenda häid hügieeniharjumusi.soojusallikast, kuumadest pindadest, sädemetest, leekidest ja muudest süüteallikatest. Mitte suitsetada. Hoida päikesevalguse eest. Mitte hoida temperatuuril üle 50 °C. Mitte purustada ega põletada isegi pärast kasutamist. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Sisaldab 5 massi% süttivaid täiteaineid. Sisaldab bensisotiasolinooni. Võib esile kutsuda allergilise reaktsiooni. Tühi aerosool viia pakendikonteinerisse. Lõhnade suhtes ülitundlikud inimesed peaksid olema selle toote kasutamisel ettevaatlikud. Õhuvärskendid ei asenda häid hügieeniharjumusi.

Pilt on illustreeriv, toote tegelik välimus võib erineda. Tootekirjeldus on üldise iseloomuga ning võib erineda tootepakendil olevast teabest.

Tooteinfo:
Oskus nimi Oskus raha
Kaubamärk: AIR WICK
Päritolumaa: Ühendkuningriik
Netomass (g): 248 g