Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane!

0
Ostukorv Ostukorv on tühi

AIR WICK Active Fresh Jasmine Bouquet komplekt 228 ML

AIR WICK Active Fresh Jasmine Bouquet komplekt 228 ML

12,99 €
Kaubamärk: AIR WICK
Tootekood: 53986
EAN: 5908252010011
Kohaletoimetamine kogu Eestis kuni 3 tööpäeva jooksul
Küsi toote kohta
Kiire ja turvaline internetimakse

UUS! Meie esimene veepõhine ja propellendivaba automaatne sprei*. Värskus kuni 70 päevaks**. 24/7 ebameediva lõhna neutraliseerimine. Mitteaerosoole automaatne sprei. Komplekt sisaldab: pihusti; lõhnapudel; patareid. Looduslike eeterlike õlidega. Ei sisalda ftalaate, propellante ega värvaineid. Meie esimene mitte-aerosoolne automaatne sprei on nüüd saadava! Naudi meie hämmastavaid lõhnu, mis on rikastatud looduslike eeterlike õlidega. Valmistatud võimsate lõhna neutraliseerivate molekulidega, et võidelda halbade lõhnadega. Selle veepõhine koostis on läbimõeldud koostisainete valiku tulemus: ilma ftalaatide, propellantide ja värvaineteta. Teie kodu lõhnab hämmastavalt värskelt ja hubaselt. Kus kasutada: vannituba, elutuba, köök. Omadused: intensiivsuse kontroll: reguleerige lõhna intensiivsust nii, nagu soovite; võimendusnupp: vajutage seadme ülaosas olevale nupule, et lisada täiendav värskusepuhang. **võrreldes praeguse Air Wick automaatse õhuvärskendiga. **põhineb kasutamisel madalaimal seadistusel

Koostisosad

Koostisosade teave: www.rbeuroinfo.com. Lisateave meie koostisosade kohta: suurepärane lõhn: rikastatud looduslike eeterlike õlidega; ei sisalda: ftalaadid, propellandid ja värvained; mida sisaldab ja milleks: vesi, etanool ja vahutamisvastane aine – lõhnakandjad

Kasutusjuhend

Kasutusjuhend: SUUNAKE SEADE ALATI NÄOST EEMALE. JUHISED OHUTUKS KASUTAMISEKS: Lugege tähelepanelikult - säilitage edaspidiseks tutvumiseks. See seade töötab patareiga. KASUTAMISEKS AINULT TÄISKASVANUTELE. Mitte kasutamiseks lastele ega vähenenud füüsiliste, sensoorsete või vaimsete võimetega isikutele. Kasutage ainult vastavalt juhistele. HOIDA LASTELE JA LEMMIKLOOMADELE KÄTTESAAMATUS KOHAS. Kasutada hästiventileeritavas kohas. ENNE TÄITE SISESTAMIST LÜLITAGE TAIMER VÄLJA. Lugege läbi täitemahuti kasutamise ettevaatusabinõud ja järgige neid. Kasutage ainult Air Wick täiteid. ASETAGE SEADE SILMADE KÕRGUSELE (VÄHEMALT 2 M PÕRANDAST). Kasutage ainult mittelaetavat aluselist patareid. Veenduge, et patarei on õigesti sisestatud, joondades (+) ja (-) klemmid. Kui patarei lekib, eemaldage see viivitamatult, samuti lekkinud aine. Eemaldage patarei, kui seadet kaua aega ei kasutata. Kui olete kauem kui nädal ära, lülitage seade välja. MITTE asetada kuumusallika, lahtise leegi, elektriseadme lähedale või otsese päikesevalguse kätte (üle 50°C). MITTE lasta patareil kokku puutuda veega, tule või kõrgete temperatuuridega. MITTE tekitada lühist. MITTE proovida patareid laadida. Jäätmekäitlus: vastavalt kohalikule seadusandlusele. Eemaldage patarei. Tühi aerosool visata ära koos olmejäätmetega või panna pakendikonteinerisse. Automaatseade viige elektroonikaromude kogumispunkti. Enne lõhnamahuti sisestamist kontrollige, et seade oleks asendis OFF. Enne sisselülitamist suunake seade näost eemale. Kui seade on sisse lülitatud, pihustab seade automaatselt 15 sekundi pärast. Ohutuse huvides järgige oma automaatse seadme juhiseid. HOIATUS: kasutada ainult vastavalt juhendile. Tahtlik väärkasutus sisu kontsentreerimisel ja sissehingamisel võib olla kahjulik või surmav. Spreid mitte sissehingata. Kasutada hästiventileeritavas kohas. Kõrged temperatuurid võivad tekkida autodes ja tulekollete lähedal.

Ohutus

Hoiatus. Tuleohtlik vedelik ja aur. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. Hoida eemal soojusallikast, kuumadest pindadest, sädemetest, leekidest ja muudest süüteallikatest. Mitte suitsetada. Mitte pihustada leekidesse või muusse süüteallikasse. Hoida päikesevalguse eest. Mitte hoida temperatuuril üle 50 °C. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Sisaldab: tetrahüdrolinalool, delta-damaskoon. Võib esile kutsuda allergilise reaktsiooni. Lõhnade suhtes ülitundlikud inimesed peavad olema selle toote kasutamisel ettevaatlikud. Õhuväskendid ei asenda häid hügieeniharjumusi.

Pilt on illustreeriv, toote tegelik välimus võib erineda. Tootekirjeldus on üldise iseloomuga ning võib erineda tootepakendil olevast teabest.

Tooteinfo:
Oskus nimi Oskus raha
Kaubamärk: AIR WICK
Päritolumaa: Ungari
Netomass (g): 170 g, 170 g
Teised kliendid ostsid veel
Lõpumüük -38%

Muumi Baby mähkmed Nr4 7-14kg 46tk

11,19 € 18,04 €