Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane!

0
Ostukorv Ostukorv on tühi

VANISH Pet expert vaibapuhastusvaht 600 ML

VANISH Pet expert vaibapuhastusvaht 600 ML

6,99 €
Kaubamärk: VANISH
Tootekood: 54626
EAN: 5900627076387
Kohaletoimetamine kogu Eestis kuni 3 tööpäeva jooksul
Küsi toote kohta
Kiire ja turvaline internetimakse

VANISH PET EXPERT VAIBAPUHASTUSVAHT. Eemaldab 3x rohkem lemmiklooma karvu* + lõhna vaipadelt ja pehmelt mööblilt. Puhastab lemmiklooma tehtud segaduse esimesel korral. Vaht aitab ära hoida lemmiklooma poolt edasist „territooriumi märgistamist“ ja lisab värskust*, eemaldab porijäljed ja 5x rohkem mustust*. *kui ainult tolmuimejaga puhastades.

Koostisosad

Koostis: (info koostisainete kohta: www.rbeuroinfo.com): <5%: alifaatsed süsivesinikud, anioonsed pindaktiivsed ained, polükarboksülaadid, fosfaadid, lõhnaained, Limonene

Kasutusjuhend

Kasutamine: Mõeldud pindadele maksimaalselt 10 m2, nagu esikud, vaibad, mööblipolster. Raputada hoolega ja pihustada puhastatavale pinnale. Pinna töötlemiseks kasutada värvikindlat puhast harja, puhast niisket moppi/švammi. Jätta seisma 2 tunniks või seni kuni vaht on kuivanud, seejärel puhastada tolmuimejaga. Kasutusnõuanded: Alati proovida vaiba/riide varjatud osal värvikindlust. Parima tulemuse saamiseks kasutada regulaarselt. MITTE KASUTADA "velvet"- materjalidel, brokaadil või materjalidel, mis ei sobi märgpuhastuseks. Rasked plekid võivavad vajada korduvpuhastust. Sobib kasutamiseks villavaipadel. Ei sobi kasutamiseks siidil või idamaistel vaipadel. Toode ei ole ohtlik lemmikloomadele, kui seda kasutatakse vastavalt märgistuse juhistele.

Ohutus

ETTEVAATUST. Eriti tuleohtlik aerosool. Mahuti on rõhu all: kuumutamisel võib lõhkeda. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida eemal soojusallikast, kuumadest pindadest, sädemetest, leekidest ja muudest süüteallikatest. Mitte suitsetada. Mitte pihustada leekidesse või muusse süüteallikasse. Mahuti on rõhu all: mitte purustada ega põletada isegi pärast kasutamist. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veelkord. Hoida päikesevalguse eest. Hoida temperatuutil mitte üle 50°C. Vältida pihustatud aine sissehingamist. Mitte pihustada näo suunas. Käidelda hästiventileeritud kohas ka tolmuimejat kasutades. Hoida lapsed ja lemmikloomad eemal, kui toodet või tolmuimejat kasutatakse.

Pilt on illustreeriv, toote tegelik välimus võib erineda. Tootekirjeldus on üldise iseloomuga ning võib erineda tootepakendil olevast teabest.

Tooteinfo:
Oskus nimi Oskus raha
Kaubamärk: VANISH
Päritolumaa: Poola
Netomass (g): 580 g
Teised kliendid ostsid veel