Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane!

0
Ostukorv Ostukorv on tühi

FINISH All-in-1 0% 40 tab

FINISH All-in-1 0% 40 tab

19,98 €
Kaubamärk: FINISH
Tootekood: 53107
EAN: 5900627092424
Kohaletoimetamine kogu Eestis kuni 3 tööpäeva jooksul
Küsi toote kohta
Kiire ja turvaline internetimakse

Ei sisalda lõhnaaineid, lisatud fosfaate ega lisatud säilitusaineid*. Finish 0% tabletid saavad hakkama kõigi väljakutsetega. Finish 0% pakub Teile 100% Finish All-in-One Max puhastustulemustest, olles vaba sellest, mida te ei soovi: lisatud fosfaadid, lõhnaained ja lisatud säilitusained*. NR 1 soovitatud**. **Finish on enim soovitatud nõudepesuvahend, põhinedes Finish´it soovitavate nõudepesumasinatootjate turuosa suurusel. *Toode võib sisaldada fosfaatide ja säilitusainete jääke.

Koostisosad

KOOSTIS: 5-15% hapnikupõhised pleegitusained, polükarboksülaadid, fosfonaadid; <5% mitteioonsed pindaktiivsed ained; ensüümid (subtilisiin, amülaas). Koostisosade teave: www.rbeuroinfo.com. Säilitusained: pole lisatud.

Kasutusjuhend

KASUTUSJUHEND: KASUTADA AINULT KUIVADE KÄTEGA! Parima tulemuse saavutamiseks asetage üks tablett kuiva sahtlisse. Tableti ümbrist mitte eemaldada. Kui tablett ei mahu sahtlisse, küsige nõu nõudepesumasina tootjalt või lugege kasutusjuhendit. Parima tulemuse saamiseks lühikeste tsüklitega pestes, asetage Finish All-in-1 tablett nõudepesumasina põhjale, filtri kõrvale. Alati sulgeda kott pärast kasutamist. Hoida eemal kuumusest ja niiskusest. Sisseehitatud soolafunktsioon on efektiivne pehme/keskmise ja kareda veega kuni 26?e (21 °dH). Kui vesi on väga kare, kasutage Finish nõudepesumasina soola. Parima tulemue saamiseks kasutage 50/55 °C pesutemperatuuri või automaatprogramme. Sobib septikutele. Pakendid võib ringlusse võtta ainult siis, kui need on täielikult tühjad! See toode ei kaitse mehaaniliste kahjustuste eest ega taasta juba kahjustatud esemeid. Parima kuivatustulemuse saamiseks on soovitatav kasutada Finish Rinse Aid loputusvahendit.

Ohutus

Hoiatus! Põhjustab tugevat silmade ärritust. Hoida lastele kättesaamatus kohas. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Kui silmade ärritus ei möödu: pöörduda arsti poole. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett.

Pilt on illustreeriv, toote tegelik välimus võib erineda. Tootekirjeldus on üldise iseloomuga ning võib erineda tootepakendil olevast teabest.

Tooteinfo:
Oskus nimi Oskus raha
Kaubamärk: FINISH
Päritolumaa: Saksamaa
Netomass (g): 680 g
Teised kliendid ostsid veel
-29%

Huggies niisked salvrätikud Pure 3x56tk

4,06 € 5,69 €
-25%

Semper puuviljapüree õuna-vaarika-banaani 110g 6k

1,37 € 1,82 €