Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane!

0
Ostukorv Ostukorv on tühi

AIR WICK Freshmatic Forest täide 250 ML

AIR WICK Freshmatic Forest täide 250 ML

6,39 €
Hind: 7,99 €
Kaubamärk: AIR WICK
Tootekood: 53349
EAN: 5900627055191
Kohaletoimetamine kogu Eestis kuni 3 tööpäeva jooksul
Küsi toote kohta
Kiire ja turvaline internetimakse

Kuni 60 päeva lõhna*. Muutke oma kodu metsatihnikuks, kus puudelt tilkuv kaste lõhnab värskuse järele ja õhus vibreerib küpsede murakate ja metsikute ürtide aroom. *kasutamisel minimaalsel seadistusel

Koostisosad

Koostisosade teave: www.rbeuroinfo.com

Kasutusjuhend

ETTEVAATUSABINÕUD: Enne kasutamist lugege hoolikalt läbi ohutus- ja ettevaatusabinõud. Hoidke need alles edaspidiseks. Enne selle aerosooltäite sisestamist kontrollige, et automaatseadme lüliti on asendis OFF. Suunake seade näost eemale, enne kui selle sisse lülitate. Kui seade sisse lülitada, pihustab see automaatselt 15 sekundi pärast. Ohutuse huvides järgige hoolikalt kasutusjuhendit, mis on kaasas teie automaatse seadmega. Mitte pihustada otse toidule, kangastele ega pindadele. Kui see satub mõnele pinnale, pühkida kohe puhtaks niiske lapiga. Kasutada ainult hästi ventileeritavates kohtades.

Ohutus

ETTEVAATUST. Eriti tuleohtlik aerosool. Mahuti on rõhu all: kuumutamisel võib lõhkeda. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. Hoida eemal soojusallikast, kuumadest pindadest, sädemetest, leekidest ja muudest süüteallikatest. Mitte suitsetada. Mitte pihustada leekidesse või muusse süüteallikasse. Hoida päikesevalguse eest. Mitte hoida temperatuuril üle 50 °C. Mitte purustada ega põletada isegi pärast kasutamist. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Lõhnade suhtes tundlikud inimesed peavad olema selle toote kasutamisel ettevaatlikud. Õhuvärskendid ei asenda häid hügieeniharjumusi.

Pilt on illustreeriv, toote tegelik välimus võib erineda. Tootekirjeldus on üldise iseloomuga ning võib erineda tootepakendil olevast teabest.

Tooteinfo:
Oskus nimi Oskus raha
Kaubamärk: AIR WICK
Päritolumaa: Ühendkuningriik
Netomass (g): 160 g
Teised kliendid ostsid veel
-20%

AIR WICK Freshmatic Maui Mango Splash täide 250 ML

6,39 € 7,99 €

Ossi krõpsud meresoola 40g

1,32 €
-29%

Huggies niisked salvrätikud Pure 3x56tk

4,06 € 5,69 €