Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane!

0
Ostukorv Ostukorv on tühi

VANISH plekieemaldaja eelpesuks Spray WHITE 500 ML

VANISH plekieemaldaja eelpesuks Spray WHITE 500 ML

5,48 €
Kaubamärk: VANISH
Tootekood: 53746
EAN: 5908252003143
Kohaletoimetamine kogu Eestis kuni 3 tööpäeva jooksul
Küsi toote kohta
Kiire ja turvaline internetimakse

Ilma kloorita plekieemaldussprei. Eemaldab plekid efektiivselt 1. korraga. Võitleb isegi rohu-, marja ja šokolaadiplekkidega.

Koostisosad

Koostis (www.rbeuroinfo.com): 5?15% hapnikupõhised pleegitusained, mitteioonsed pindaktiivsed ained, <5% parfüümid.

Kasutusjuhend

Kasutamine: keerake pihusti otsik avatud asendisse ja pihustage plekile, laske toimida max 5 min, seejärel peske pesumasinas. Parima tulemuse saavutamiseks pihustage plekile võimalikult kiiresti, kanga mõlemale poolele. PIHUSTADA OTSE TUGEVALE PLEKILE! KASUTUSNÕUANDED: Järgige alati rõivatootja pesemisjuhiseid. Pihustage plekile, hõõruge õrnalt ja laske mõjuda 1-5 minutit. Sobib valgetele kangastele, kui seda kasutatakse vastavalt tootja juhistele. Kahtluste korral kontrollige värvide püsivust, kasutades toodet kanga nähtamatul/varjatud alal, seejärel loputage ja laske kuivada. Mitte kasutada villal, siidil või nahal. Mitte kasutada viimistletud või kaetud pindadel – näiteks puit, metall jne. Ärge kasutage metallist või emailitud kinnitustega kangastel või tulekindla viimistlusega kangastel. Mitte kasutada rõivastel, mida soovitatakse ainult keemiliselt puhastada. Ärge hoidke töödeldud pesu soojusallikate lähedal ega päikese käes enne pesemist või pärast pesemist. Ärge laske puhastusvahendil kangal kuivada (max kokkupuuteaeg 5 min). Mitte pihustada näo suunas. Vältida kokkupuudet silmadega. Mitte pihustada otse seljas olevatele riietele ega lemmikloomadele. Võtke ühendust arstiga/mürgistusteabekeskusega, kui silmade või naha ärritus püsib. Kui kokkupuutel nahaga tekib naha valgenemine, ärge ehmatage. Valgendav toime on ajutine ja pöörduv. Pritsmete korral loputage kohe rohke veega. Tundliku naha korral on soovitatav kasutada kindaid. Ärge segage kokku teiste toodetega.

Ohutus

ETTEVAATUST. Sisaldab: alkoholid, C13-15, hargnenud ja lineaarsed, etoksüülitud; vesinikperoksiid. Põhjustab raskeid silmakahjustusi. Hoida lastele kättesaamatus kohas. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Võtta viivitamata ühendust MÜRGISTUSTEABEKESKUSEGA/arstiga. Kui silmade ärritus ei möödu: pöörduda arsti poole. ALLANEELAMISE KORRAL: halva enesetunde korral võtta ühendust MÜRGISTUSTEABEKESKUSEGA/arstiga. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett.

Pilt on illustreeriv, toote tegelik välimus võib erineda. Tootekirjeldus on üldise iseloomuga ning võib erineda tootepakendil olevast teabest.

Tooteinfo:
Oskus nimi Oskus raha
Kaubamärk: VANISH
Päritolumaa: Poola
Netomass (g): 510 g
Teised kliendid ostsid veel
Lõpumüük -30%
-19%

Kleenex salvrätikud Box Ultra Soft 64tk 3-kihiline

1,32 € 1,62 €
-27%