Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane!

0
Ostukorv Ostukorv on tühi

AIR WICK Botanica Diffuser Vanilla & Magnolia 80 ML

AIR WICK Botanica Diffuser Vanilla & Magnolia 80 ML

10,39 €
Hind: 12,99 €
Kaubamärk: AIR WICK
Tootekood: 53201
EAN: 5908252009442
Kohaletoimetamine kogu Eestis kuni 3 tööpäeva jooksul
Küsi toote kohta
Kiire ja turvaline internetimakse

AIR WICK Botanica roost lõhnahajuti Vanill & Himaalaja Magnoolia Kõik meie Botanica lõhnad on valmistatud eksootiliste looduslike koostisosadega, mis on hoolikalt hangitud viisil, mis austab meie planeeti. Vastutustundlikult hangitud looduslikud lõhna koostisosad*. Ei sisalda ftalaate ega värvaineid. EI SISALDA MIDAGI PEALE VAJALIKE KOOSTISOSADE: LÕHNAAINE: eeterlikud õlid; ABIAINED: lahus - AITAB LÕHNA ERALDUMIST. See lõhnahajuti kasutab imelise lõhna delikaatseks hajutamiseks looduslikke rotangpalmi varsi. Kestab kuni 45 päeva. Looge oma kodus meeldiv õhkkond selle loodusliku lõhnakogemuse ja elegantse disainiga. Lõhna kirjeldus: täitke oma kodu tõeliselt loodusliku vanilli ja Himaalaja magnooliga. *Meie magnoolia eeterlik õli on saadud vastutustundlikust põllumajandusest väikeste partiidena Yuannanist, Hiina provintsist, mis piirneb Ida-Himaalajaga. See on segatud kreemise vanilli lõhnaga, et muuta see unikaalseks.

Koostisosad

Sisaldab: linalool, kumariin, limoneen, piperonaal, etüülmetüülfenüülglütsidaat. Võib esile kutsuda allergilise reaktsiooni. Koostisosade teave: www.rbeuroinfo.com

Kasutusjuhend

Kasutusjuhend: 1. Keerake kork lahti ja eemaldage see. 2. Suruge sõrmega välja ketas korgi otsal. 3. Keerake kork pudelile tagasi. 4. Sisestage rotangpalmi varred pudelisse, asetades nad harali. Varred toimivad kui taht, tõmmates lõhna üles ja vabastades seda aeglaselt õhku. 5. Veenduge, et toode on asetatud stabiilsele pinnale, vältimaks juhuslikku mahavalgumist. Mitte asetada lihvitud, värvitud või plastpinnale. Mahavalgumise korral pühkida pind puhtaks. Palun säilitage juhendid edaspidiseks. PALUN LUGEGE ENNE KASUTAMIST HOOLIKALT OHUTUS- JA ETTEVAATUSMEETMEID. SÄILITAGE NEED EDASPIDISEKS. Kasutage ainult vastavalt juhendile. MÄRKUS: TOODE SISALDAB OSI, MIS VÕIVAD PÕHJUSTADA LÄMBUMISOHTU.

Ohutus

HOIATUS. Põhjustab tugevat silmade ärritust. Kahjulik veeorganismidele, pikaajaline toime. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. Hoida lastele ja lemmikloomadele kättesaamatus kohas. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Kui silmade ärritus ei möödu: pöörduda arsti poole. ALLANEELAMISE KORRAL: viivitamatult võtta ühendust MÜRGISTUSTEABEKESKUSEGA/arstiga. Sisaldab: linalool, kumariin, limoneen, piperonaal, etüülmetüülfenüülglütsidaat. Võib esile kutsuda allergilise reaktsiooni. Lõhnade suhtes ülitundlikud inimesed peavad olema selle toote kasutamisel ettevaatlikud. Ōhuvärskendid ei asenda häid hügieeniharjumusi.

Pilt on illustreeriv, toote tegelik välimus võib erineda. Tootekirjeldus on üldise iseloomuga ning võib erineda tootepakendil olevast teabest.

Tooteinfo:
Oskus nimi Oskus raha
Kaubamärk: AIR WICK
Päritolumaa: Ühendkuningriik
Netomass (g): 78 g
Teised kliendid ostsid veel
-25%

Huggies püksmähkmed Elite Soft 4 9-14kg 38tk

18,29 € 24,39 €
-23%

Huggies püksmähkmed Pants 4 Girl 9-14kg 36tk

12,19 € 15,85 €
-20%

AIR WICK Active Fresh Jasmine Bouquet täide 228 ML

6,80 € 8,49 €