Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane!

0
Ostukorv Ostukorv on tühi

AIR WICK Botanica Diffuser Island Rose 80 ML

AIR WICK Botanica Diffuser Island Rose 80 ML

12,99 €
Kaubamärk: AIR WICK
Tootekood: 53200
EAN: 5908252002085
Kohaletoimetamine kogu Eestis kuni 3 tööpäeva jooksul
Küsi toote kohta
Kiire ja turvaline internetimakse

Botanica by Air Wick roost lõhnahajuti Islandi Roos & Aafrika Geraanium. Kõik meie Botanica lõhnad on valmistatud eksootiliste looduslike koostisosadega, mis on hoolikalt hangitud viisil, mis austab meie planeeti. Vastutustundlikult hangitud looduslikud lõhna koostisosad*. Ei sisalda ftalaate ega värvaineid. EI SISALDA MIDAGI PEALE VAJALIKE KOOSTISOSADE: LÕHNAAINE: eeterlikud õlid; ABIAINED: lahus - AITAB LÕHNA ERALDUMIST. See lõhnahajuti kasutab imelise lõhna delikaatseks hajutamiseks looduslikke rotangpalmi varsi. Kestab kuni 45 päeva. Looge oma kodus meeldiv õhkkond selle loodusliku lõhnakogemuse ja elegantse disainiga. Lõhna kirjeldus: rõõmustage oma meeli värske ja eksootilise geraaniumi lõhnaga, mis on segatud õrna roosiga. *Meie geraaniumi eeterlik õli selles lõhnas on saadud vastutustundlikust allikast Aafrikast, kus taimed on käsitsi korjatud, et säilitada nende värske lõhn.

Koostisosad

Koostisosade teave: www.rbeuroinfo.com

Kasutusjuhend

Kasutusjuhend: 1. Keerake kork lahti ja eemaldage see. 2. Suruge sõrmega välja ketas korgi otsal. 3. Keerake kork pudelile tagasi. 4. Sisestage rotangpalmi varred pudelisse, asetades nad harali. Varred toimivad kui taht, tõmmates lõhna üles ja vabastades seda aeglaselt õhku. 5. Veenduge, et toode on asetatud stabiilsele pinnale, vältimaks juhuslikku mahavalgumist. Mitte asetada lihvitud, värvitud või plastpinnale. Mahavalgumise korral pühkida pind puhtaks. Palun säilitage juhendid edaspidiseks.

Ohutus

PALUN LUGEGE ENNE KASUTAMIST HOOLIKALT OHUTUS- JA ETTEVAATUSMEETMEID. SÄILITAGE NEED EDASPIDISEKS. Kasutage ainult vastavalt juhendile. MÄRKUS: TOODE SISALDAB OSI, MIS VÕIVAD PÕHJUSTADA LÄMBUMISOHTU. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Kui silmade ärritus ei möödu: pöörduda arsti poole. ALLANEELAMISE KORRAL: viivitamatult võtta ühendust MÜRGISTUSTEABEKESKUSEGA/arstiga. Lõhnade suhtes ülitundlikud inimesed peavad olema selle toote kasutamisel ettevaatlikud. Ōhuvärskendid ei asenda häid hügieeniharjumusi.

Pilt on illustreeriv, toote tegelik välimus võib erineda. Tootekirjeldus on üldise iseloomuga ning võib erineda tootepakendil olevast teabest.

Tooteinfo:
Oskus nimi Oskus raha
Kaubamärk: AIR WICK
Päritolumaa: Ühendkuningriik
Netomass (g): 78 g