Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane!

0
Ostukorv Ostukorv on tühi

AIR WICK Botanica Diffuser Caribbean Sandalwood 80 ML

AIR WICK Botanica Diffuser Caribbean Sandalwood 80 ML

12,99 €
Kaubamärk: AIR WICK
Tootekood: 53202
EAN: 5908252002092
Kohaletoimetamine kogu Eestis kuni 3 tööpäeva jooksul
Küsi toote kohta
Kiire ja turvaline internetimakse

Botanica by Air Wick roost lõhnahajuti Kariibi Vetiver & Sandlipuu. Kõik meie Botanica lõhnad on valmistatud eksootiliste looduslike koostisosadega, mis on hoolikalt hangitud viisil, mis austab meie planeeti. Vastutustundlikult hangitud looduslikud lõhna koostisosad*. Ei sisalda ftalaate ega värvaineid. EI SISALDA MIDAGI PEALE VAJALIKE KOOSTISOSADE: LÕHNAAINE: eeterlikud õlid; ABIAINED: lahus - AITAB LÕHNA ERALDUMIST. See lõhnahajuti kasutab imelise lõhna delikaatseks hajutamiseks looduslikke rotangpalmi varsi. Kestab kuni 45 päeva. Looge oma kodus meeldiv õhkkond selle loodusliku lõhnakogemuse ja elegantse disainiga. Lõhna kirjeldus: rõõmustage oma meeli Kariibi mere ehtsa vetiveri värskusega ja sandlipuu soojusega. *Vetiveri eeterlik õli pärineb vastutustundlikust allikast Haiti saarelt, et aidata seda väärtuslikku koostisosa koristavatel põllumeestel üles ehitada nende kohalikud kogukonnad.

Koostisosad

Koostisosade teave: www.rbeuroinfo.com

Kasutusjuhend

Kasutusjuhend: 1. Keerake kork lahti ja eemaldage see. 2. Suruge sõrmega välja ketas korgi otsal. 3. Keerake kork pudelile tagasi. 4. Sisestage rotangpalmi varred pudelisse, asetades nad harali. Varred toimivad kui taht, tõmmates lõhna üles ja vabastades seda aeglaselt õhku. 5. Veenduge, et toode on asetatud stabiilsele pinnale, vältimaks juhuslikku mahavalgumist. Mitte asetada lihvitud, värvitud või plastpinnale. Mahavalgumise korral pühkida pind puhtaks. Palun säilitage juhendid edaspidiseks.

Ohutus

PALUN LUGEGE ENNE KASUTAMIST HOOLIKALT OHUTUS- JA ETTEVAATUSMEETMEID. SÄILITAGE NEED EDASPIDISEKS. Kasutage ainult vastavalt juhendile. MÄRKUS: TOODE SISALDAB OSI, MIS VÕIVAD PÕHJUSTADA LÄMBUMISOHTU. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Kui silmade ärritus ei möödu: pöörduda arsti poole. ALLANEELAMISE KORRAL: viivitamatult võtta ühendust MÜRGISTUSTEABEKESKUSEGA/arstiga. Lõhnade suhtes ülitundlikud inimesed peavad olema selle toote kasutamisel ettevaatlikud. Ōhuvärskendid ei asenda häid hügieeniharjumusi.

Pilt on illustreeriv, toote tegelik välimus võib erineda. Tootekirjeldus on üldise iseloomuga ning võib erineda tootepakendil olevast teabest.

Tooteinfo:
Oskus nimi Oskus raha
Kaubamärk: AIR WICK
Päritolumaa: Ühendkuningriik
Netomass (g): 78 g
Teised kliendid ostsid veel
-40%

Heinz tomatimahl 290ml PANT D

0,79 € 1,32 €
Lõpumüük -27%

Nature Box BC kätekreem ALMOND OIL 75 ml

3,25 € 4,47 €
-25%

Semper banaani-mustika jogurtiga smuuti 90g 6k

1,29 € 1,72 €
-30%

Heinz aedoad tomatikastmes 415g

1,49 € 2,12 €