Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane!

0
Ostukorv Ostukorv on tühi

Sensodyne hambapasta Sensitivity & Gum 75 ml

Sensodyne hambapasta Sensitivity & Gum 75 ml

6,39 €
Hind: 7,99 €
Kaubamärk: SENSODYNE
Tootekood: 6463
EAN: 5054563049698
Kohaletoimetamine kogu Eestis kuni 3 tööpäeva jooksul
Küsi toote kohta
Kiire ja turvaline internetimakse

KAS TEIL ON TUNDLIKUD HAMBAD JA TEIE IGEMED VERITSEVAD Aegajalt veritsevad igemed ja tundlikud hambad vajavad spetsiaalset tähelepanu. , MIS ON SENSODYNE SENSITIVITY & GUM WHITENING See on igapäevaseks kasutamiseks mõeldud kahekordse toimega fluoriidi sisaldav hambapasta tundlikele hammastele, mis võib aidata nii hammaste tundlikkuse kui ka igemeprobleemidega inimesi. , KUIDAS SEE TOIMIB Hambapasta tekitab tundlikele piirkondadele kaitsekihi, mis leevendab hammaste tundlikkust ja eemaldab hambakatubakterid, mis võivad põhjustada igemeprobleeme. , MIKS VALIDA SENSODYNE SENSITIVITY & GUM WHITENING Kliiniliselt on tõestatud, et see leevendab hammaste tundlikkust ja parandab igemete tervist. , MILLAL KASUTADA Tundlike hammaste ja veritsevate igemete korral harjake hambaid igapäevaselt kahe minuti jooksul Sensodyne hambapastaga.

Kasutusjuhend

Harjake kaks korda päevas, kuid mitte üle kolme korra, võimalikult vähe alla neelates ja välja sülitades.

Ohutus

Hammaste tundlikkus ja igemeprobleemid võivad viidata kaasnevatele tervisehäiretele, mis vajavad kohest ravi, kui sümptomid püsivad või halvenevad, pöörduge hambaarsti poole. Mitte kasutada alla 12aastastel lastel, välja arvatud juhul kui hambaarst või arst on seda soovitanud. Ärrituse tekkimisel lõpetage kasutamine. Hoidke lastele kättesaamatus kohas.

Pilt on illustreeriv, toote tegelik välimus võib erineda. Tootekirjeldus on üldise iseloomuga ning võib erineda tootepakendil olevast teabest.

Tooteinfo:
Oskus nimi Oskus raha
Kaubamärk: SENSODYNE
Päritolumaa: Ühendkuningriik
Netomass (g): 110 g
Teised kliendid ostsid veel