Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane!

0
Ostukorv Ostukorv on tühi

Persil pesugeel Sensitive 19WL 855ml

Persil pesugeel Sensitive 19WL 855ml

7,99 €
Kaubamärk: PERSIL
Tootekood: 7319831
EAN: 9000101560923
Kohaletoimetamine kogu Eestis kuni 3 tööpäeva jooksul
Küsi toote kohta
Kiire ja turvaline internetimakse

Persil Active Gel on pesuvahend, millele võib kindel olla: see tagab täiuslikud pesemistulemused ja muudab pesu hügieeniliselt puhtaks. Vahend eemaldab ka tõrksaimad plekid, kahjustamata teie rõivaid. Tootesse on integreeritud tehnoloogia Deep Clean Plus, mis tagab tulemusliku puhastamise, tungides sügavale kiududesse ja eemaldades hügieeniliselt plekid, samas kui Active Fresh Effect tekitab rõivastele äsja pestud pesu tunde. Samal ajal hooldab pesuvahend kiude ja säilitab imelise sära. Persil Active Gel toimib ka madalal temperatuuril, külma veega pesemisel, alates temperatuurist 20 °C. See on hea teie rõivaste vastu, kuid samuti planeedi vastu: Toote pakend on 100% ringlussevõetav, toetades nii puhtamat maailma. Säilitustingimused Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 35°C.Ohutus Hoida lastele kättesaamatus kohas. Vältige kokkupuudet silmade ja nahaga. Võib esile kutsuda allergilise reaktsiooni. Vajadusel pöörduge kohe arsti poole ja hoidke toote pakend või silt käepärast.Pilt on illustreeriv, toote tegelik välimus võib erineda. Tootekirjeldus on üldise iseloomuga ning võib erineda tootepakendil olevast teabest.

Säilitustingimused

Hoida kuivas kohas temparatuuril +5 ?C kuni +40 ?C.

Ohutus

Hoiatus. Võib põhjustada allergilist nahareaktsiooni.Põhjustab tugevat silmade ärritust. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Kanda kaitseprille. NAHALE SATTUMISE KORRAL: pesta rohke veega. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord.

Pilt on illustreeriv, toote tegelik välimus võib erineda. Tootekirjeldus on üldise iseloomuga ning võib erineda tootepakendil olevast teabest.

Tooteinfo:
Oskus nimi Oskus raha
Kaubamärk: PERSIL
Päritolumaa: Poola
Netomass (g): 884 g
Teised kliendid ostsid veel
Lõpumüük -40%

Denim DeoAP Extreme Fresh 150ml

1,71 € 2,84 €
-20%

Huggies mähkmed Extra Care 2 3-6kg 82tk

14,63 € 18,29 €
Lõpumüük -34%

Huggies püksmähkmed Pants 3 Boy 6-11kg 44tk

10,49 € 15,85 €