Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane!

0
Ostukorv Ostukorv on tühi

Neutral pesupesemiskapslid Sensitive Skin White 22 tükki

Neutral pesupesemiskapslid Sensitive Skin White 22 tükki

6,04 €
Hind: 11,08 €
Kaubamärk: NEUTRAL
Tootekood: 320602
EAN: 8710908853869
Kohaletoimetamine kogu Eestis kuni 3 tööpäeva jooksul
Küsi toote kohta
Kiire ja turvaline internetimakse

Allergiaohutud, lihtsalt kasutatavad pesukapslid sobivad suurepäraselt, kui Teil on kiire viskage kapsel masinasse ja vajutage starti. Dermatoloogiliselt testitud ja heaks kiidetud koostisained eemaldavad tõhusalt igapäevase mustuse ja plekid juba 30°C kraadi juures ning sobivad igapäevaseks kasutamiseks. Nahaärrituse ja allergilise reaktsiooni riski vähendamiseks on kõik koostisained hoolikalt valitud, lisatud ei ole optilisi valgendajaid, värv ega lõhnaaineid. Allergiaorganisatsioonide poolt soovitatud nahasõbralikud kapslid kannavad hoolt kogu pere vajaduste eest võite pesta rätikuid, voodipesu ja ka beebiriideid, et hoida valge kangas valgena ja tundlik nahk terve. Imeliselt pehme voodipesu saamiseks kasutage koos Neutral pesuloputusvahendiga.

Kasutusjuhend

Doseerimine: lisa 1 kapsel 25kg pesu pesemiseks ning 2 kapslit suurema pesumasina korral 68kg. Parima tulemuse saavutamiseks aseta ESMALT kapsel kuivade kätega pesumasina trumlisse, seejärel lisa pesu. Ära kasuta eelpesu, leotamiseks ega käsipesuks. Ära pressi riideid pesumasinasse vaid jälgi ette antud pesu kogust. Hoida eemal kuumusest, niiskusest ja otsesest päikesevalgusest. Kui kapsli jäägid jäävad rõivastele loputage sooja veega. Eelistatavalt pesta täiskoormusel. Järgige esemete küljes olevaid rõivatootja poolseid hooldujuhiseid. Erivärvilised esemed peske eraldi. Üledoseerimine ei muuda riideid puhtamaks, kuid võib olla keskkonnale kahjulik. Keskkonna kaitsmiseks kasutada võimalikult madalt pesemistemperatuuri. Kapsli kile sisaldab mõruaineid, mis aitab vähendada võimalust, et lapsed seda söövad. Loputa käed peale kapsli puudutamist ning sulge pakend õhukindlalt.

Ohutus

Ohutus: Põhjustab tugevat silmade ärritust. Hoida lastele käettesaamatus kohas. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Kui silmade ärritus ei möödu: pöörduda arsti poole. Kemikaali allaneelamisel mitte esile kutsuda oksendamist, pöörduda viivitamatult arsti poole ja näidata talle pakendit või etiketti.

Pilt on illustreeriv, toote tegelik välimus võib erineda. Tootekirjeldus on üldise iseloomuga ning võib erineda tootepakendil olevast teabest.

Tooteinfo:
Oskus nimi Oskus raha
Kaubamärk: NEUTRAL
Päritolumaa: Ühendkuningriik
Netomass (g): 530 g
Teised kliendid ostsid veel
-19%

Kleenex salvrätikud Box Allergy Comfort 56tk 3-kihiline

1,32 € 1,62 €

Huggies niisked salvrätikud Pure 56tk

2,94 €
-25%

Semper puuviljapüree õuna-vaarika-banaani 110g 6k

1,37 € 1,82 €