Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane!

0
Ostukorv Ostukorv on tühi

K2r värvipüüdja Colour Catcher sheets 40 sheets

K2r värvipüüdja Colour Catcher sheets 40 sheets

13,71 €
Kaubamärk: K2R
Tootekood: 7900631
EAN: 9000101339499
Kohaletoimetamine kogu Eestis kuni 3 tööpäeva jooksul
Küsi toote kohta
Kiire ja turvaline internetimakse

Värvilise pesu pesemisel on mitmesuguseid ohte värviandvad kangad, hallid osakesed, mustus ja plekkide jäägid, mis värve mõjutavad, muutes rõivaste välimuse kulunuks. Colour Catcher on meie kõigi aegade parim kaitse järgmiste ohtude eest värviandmisest tulenevad õnnetused, halliks muutumine ja erksuse kadumine. See toimib igasuguse temperatuuri juures, võimaldab pesta segapesu ja väldib mustusejääkide ülekandumist.

Säilitamistingimused:

Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 40°C.

Kasutusjuhend:

Enne kui panete masinasse pesu, pange leht (lehed) pesumasinasse, sisestage pesu ja pesuvahend ning käivitage pesuprogramm nagu tavaliselt. Peale pesuprogrammi lõppemist eemaldage koheselt leht ja riideesemed.

Hoiatus!

Teatud kangad võivad suurema tõenäosusega värvi anda: tumedad ja intensiivsete värvidega kangad ja kangad, mille värv pole kinnitunud. Selliste kangaste puhul tuleb kasutada suuremat lehtede arvu. Valgete ja värviliste kangaste koos pesemisel tuleb olla mõistlikult ettevaatlik. Uusi värvilisi rõivaid tuleb pesta eraldi vähemalt 6 esimest pesukorda. Voodiriideid, rätikuid ja teksapükse tuleb alati eraldi pesta. Kui kinnitumata värviga rõivastelt eraldub suures koguses värvi, pole tulemused garanteeritud. Järgige alati masinatootja juhiseid. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Pilt on illustreeriv, toote tegelik välimus võib erineda. Tootekirjeldus on üldise iseloomuga ning võib erineda tootepakendil oleva teabega.

Tooteinfo:
Oskus nimiOskus raha
Kaubamärk:K2R
Päritolumaa:Ühendkuningriik
Netomass (g):98 g
Teised kliendid ostsid veel