Tootekataloog

Huggies püksmähkmed Elite Soft Overnight 5 12-17kg

 • Huggies püksmähkmed Elite Soft Overnight 5 12-17kg

  Päritolumaa
  Venemaa
  Kaubamärk
  Huggies
  Ökoloogiline toode
  Ei
 •  

  Iga ema soovib hellalt hoolt kanda oma beebi naha eest mitte ainult päeval vaid ka öösel. Öise une ajal veedab beebi pika aja ainult ühe mähkmega, samas kui päeva jooksul joob beebi palju vedelikku ning alates 6 elukuust muutub ta aktiivsemaks ja magab öösiti pikemalt. Meie uuenduslikud Huggies® Elite Soft ööpüksid vastavad kõigile neile ootustele hingavad materjalid ja uudne täiustatud imav kiht aitavad hoida beebi naha ja mähkme kuivana, pehme ja elastne 2-osaline vöökoht tagab suurepärase istuvuse ja rahuliku ööune. Niiskuse indikaator annab märku, kui mähe oin liialt märgunud. Lihtne kasutada tõmba jalga nagu püksid, eemaldamiseks rebi lahti küljeõmblus. Kasutatud mähet on mugav käidelda - lihtsalt rulli kokku ja teibi kinni mähkmel oleva kinnitusteibiga. Sobivad 12-17kg beebile.

  Säilitamistingimused:

  Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 30°C.

  Kasutusjuhend:

  Ühekordseks kasutamiseks mõeldud teipmähkmed on varustatud korduvsuletavate teibiribadega, mida saab kinnitada kogu mähkme ulatuses. Kinnita mähe vastavalt beebi kehakujule. Peale kasutamist keera mähe rulli ja kinnita mähme kinnitusribadega.

  Hoiatus!

  Lämbumisohu vältimiseks hoidke plastkotti beebide ja laste käeulatusest väljas. Ärge jätke seda hälli, voodisse, lapsevankrisse ega mängukohta.

  Pilt on illustreeriv, toote tegelik välimus võib erineda. Tootekirjeldus on üldise iseloomuga ning võib erineda tootepakendil oleva teabega.