Tootekataloog

Huggies püksmähkmed Elite Soft 6 15-25kg 32tk

 • Huggies püksmähkmed Elite Soft 6 15-25kg 32tk

  Päritolumaa
  Hiina
  Kaubamärk
  Huggies
  Ökoloogiline toode
  Ei
 •  

  Huggies® Elite Soft püksmähmed on meie kõige pehmemad püksmähkmed, sama õrnad nagu ema kallistus! Lõhnatud, hingavad materjalid ja üle 10 000 mikropoori tagavad õhuringluse, et beebi nahk saaks hingata kogu päeva. Pehme, väikeste padjakestega pealiskiht imab niiskuse sekunditega luues kaitsva barjääri beebi tundliku naha ja väljaheite vahel. Venivad küljed ja pehme vöö sobituvad täpselt beebi keha ja kõhukese suurusega, et aktiivne beebi tunneks end mugavalt ja vabalt. Imavad kanalid juhivad niikuse ühtlaselt laiali kogu mähme ulatuses, aidates vähendada mähkme pundumist ja rippumist. Niiskusindikaator muudab mähkme märgudes värvi, andes märku, mil on aeg mähet vahetada. Lihtne kasutada tõmba jalga nagu aluspüksid, eemaldamiseks rebi lahti küljeõmblus. Sobivad 12-17kg beebile. Huggies® Elite Soft - Teie kallistus on inspiratsiooniks meile.

  Säilitamistingimused:

  Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 40°C.

  Kasutusjuhend:

  Ühekordseks kasutamiseks mõeldud teipmähkmed on varustatud korduvsuletavate teibiribadega, mida saab kinnitada kogu mähkme ulatuses. Kinnita mähe vastavalt beebi kehakujule. Peale kasutamist keera mähe rulli ja kinnita mähme kinnitusribadega.

  Hoiatus!

  Lämbumisohu vältimiseks hoidke plastkotti beebide ja laste käeulatusest väljas. Ärge jätke seda hälli, voodisse, lapsevankrisse ega mängukohta.

  Pilt on illustreeriv, toote tegelik välimus võib erineda. Tootekirjeldus on üldise iseloomuga ning võib erineda tootepakendil oleva teabega.