Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane!

0
Ostukorv Ostukorv on tühi

Huggies niisked salvrätikud Natural 48tk

Huggies niisked salvrätikud Natural 48tk

3,65 €
Kaubamärk: HUGGIES
Tootekood: 613604
EAN: 5029053582313
Kohaletoimetamine kogu Eestis kuni 3 tööpäeva jooksul
Küsi toote kohta
Kiire ja turvaline internetimakse

Huggies® Natural biolagunevad niisked salvrätikud on valmistatud 100% looduslikust kiust ja sisaldavad 99% puhast vett. Salvrätikud on reljeefsed, tugevad ja venivad sarnanedes kangale. Kliiniliselt testitud, allergiaohutud, lõhnavabad salvrätid on vastupidavad, mistõttu kulub neid vähem. Biolagunevad 15 päevaga ning pakend on taaskasutatav. Heaks kiidetud Briti Nahaorganisatsiooni poolt. Nahk on meie suurim organ. Ole naha vastu hell!

Koostisosad

Aqua, Gluconolactone, Sodium Besonate, Sodium Citrate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Calcium Gluconate

Kasutusjuhend

Sobivad kasutada igal ajal ja igas kohas: jalutuskäigul, aias, reisil, arstivisiidil kõikjal, kus ei ole vett käepärast. Niiskuse säilitamiseks sulge pakend pärast kasutamist. Ära viska niiskeid salvrätikuid tualettpotti. Kuigi need sisaldavad palju vett, ei lagune need potis ära.

Ohutus

Lämbumisohu vältimiseks hoidke plastkotti beebide ja laste käeulatusest väljas. Ärge jätke seda hälli, voodisse, lapsevankrisse ega mängukohta.

Pilt on illustreeriv, toote tegelik välimus võib erineda. Tootekirjeldus on üldise iseloomuga ning võib erineda tootepakendil olevast teabest.

Tooteinfo:
Oskus nimi Oskus raha
Kaubamärk: HUGGIES
Päritolumaa: Hispaania
Netomass (g): 246 g, 246 g
Teised kliendid ostsid veel