Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane!

0
Ostukorv Ostukorv on tühi

AIR WICK lõhnaküünal French Vanilla & Toasted Coconut 220 G

AIR WICK lõhnaküünal French Vanilla & Toasted Coconut 220 G

10,00 €
Kaubamärk: AIR WICK
Tootekood: 53980
EAN: 5059001002648
Kohaletoimetamine kogu Eestis kuni 3 tööpäeva jooksul
Küsi toote kohta
Kiire ja turvaline internetimakse

Rikkalik ja magus prantsuse vanilli ja röstitud kookospähkli aroom koos suhkrustatud vahukommi puudutusega. Hoolikalt valmistatud lõhn, mis kestab kuni 40 tundi.

Koostisosad

Koostisosad www.rbeuroinfo.com.

Kasutusjuhend

HOIDA EEMAL TEISTEST OBJEKTIDEST (nt TIKUD). Ärge lisage eeterlikke õlisid. Ülemäärase suitsemise vätimiseks veenduge, et tahi pikkus ei üetaks 1 cm. Ärge kunagi jätke põlevat küünalt järelevalveta, tuleohtlike materjalide lähedusse või kauemaks põema kui 4 tunniks. Lõpetage küünla põletamine, kui vaha on jäänud vaid 1 cm ja ärge kunagi laske küünlal täelikult ära põleda. HOIATUS: asetage küünal siledale, kuumakindlale pinnale tõmbetuulest vabasse kohta. Ärge põeltage küünlaid millelgi, mis võib süttida, või millegi lähedal. Hoidke küünal püstiasendis. Ärge kasutage kuumadel pindadel, näiteks televiisoril. Ärge liigutage küünalt enne, kui vedelik on tahenenud. Ärge laske küünla leegil klaaspudelit puudutada. Klaaspakend võib kasutamise ajal ja pärast seda olla kuum. Ärge kasutage, kui klaas on kahjustatud. Kustutage küünal kerge puhumisega. Jätke põlevate küünalde vahele alati vähemalt 20 cm.

Ohutus

Hoida lastele kättesaamatus kohas. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. HOIDA EEMAL TEISTEST OBJEKTIDEST (nt TIKUD). Lõhnaainete suhtes tundlikud inimesed peavad olema kasutamisel ettevaatlikud. Õhuvärskendid ei asenda häid hügieenitavasid.

Pilt on illustreeriv, toote tegelik välimus võib erineda. Tootekirjeldus on üldise iseloomuga ning võib erineda tootepakendil olevast teabest.

Tooteinfo:
Oskus nimi Oskus raha
Kaubamärk: AIR WICK
Päritolumaa: Hiina
Netomass (g): 220 g